- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1126 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1126 Culés
33
Najbardziej wartościowi holendrzy:
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/61124112_906097943078763_6452912719828877312_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=900ff09dcbb729482dd996519571fea5&oe=5D91C182
0
@Chwytliwy i ten Kluivert. Chyba nie poszło po jego myśli. 1744 minuty, 2 bramki i 8 asyst, choć ma 20 lat dopiero. Oby kolejny sezon był lepszy.
0
@BigShaq Da radę w Romie, ja czułem że będzie miał taki kiepski początek, uważam że w kolejnym sezonie będzie genialny, końcówkę miał naprawdę dobrą, a 8 asyst to dobry wynik jak na lewoskrzydłowego
0
@Chwytliwy oby. Może będzie zawodnikiem na miare jego ojca. Teraz sobie można wyobrazić jakie Roma miałaby skrzydła. Malcom i Kluivert. Malcom to dobry zawodnik, ale póki co za słaby na Barcelone. Coś jak Semedo. Roma pewnie się już po niego nie zgłosi, wątpie żeby dali za niego 40 baniek. Nawet biorąc pod uwagę zmniejszenie podatku i wydłużenie okna. Może jakby sie zakwalifikowali do LM, a tak to lipton.
0
@BigShaq Z Malcomem zobaczymy jak to będzie, przede wszystkim wszystko zależy od tego czy Valverde odejdzie czy nie