La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1317 Culés

16

Rozmawiam ze znajomym z pracy o wyborach (on głosował na kukiza, ja na konfederację) i da się z nim normalnie, w miarę obiektywnie porozmawiać bez wyzwisk itp. A jak rozmawiam z ludźmi z po/pis to głównie mój rozmówca wyzywa drugą opcję. Człowiek ledwo przyszedł do pracy, a tam już cyrki i krzyki między wyborcami dwóch największych partii. 

4

@DonMatteo901 Chłopie wal na to, zajmij się swoim życiem prywatnym, spełniaj swoje cele, no cokolwiek. Polityka ma za zadanie skłócać ludzi tam każdy jest po jednych pieniądzach. W tym kraju nie ma wyboru a jak jest no to Ci wielcy znienawidzeni jakoś przypadkowo znowu wygrywają :P i tak w kółko.
Szkoda gadać.
Życzę Ci miłego dnia ;)

konto usunięte

0

@DonMatteo901 Przyznam, że głosowałem już na 3 partie, więc możesz mieć sporo racji. I KE I PiS wyhodowali sobie niezły beton. Wystarczy spojrzeć na "płynność" wyborców. 

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?