La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 879 Culés

1

Mówi się o rewolucji i zamiast się wziąć za stary trzon tej drużyny który nie zmienił się od paru lat w pierwszej kolejności mówi się o odejściu Semedo i Malcoma. Jeden gra mało a drugi w ogóle. Może warto zaczekać na nowego trenera, który zadecyduje kto ma zostać? 

1

@AlwaysBlaugrana 2800 minut to mało, w tak krótkim czasie miał udział aż przy czterech bramkach. Jak on osiągnął taką średnią. 

0

@Striker to jest poniżej 50% możliwych minut. Nie twierdze ze powinien zostać ale są ważniejsze nazwiska, które trzeba pożegnać 

0

@AlwaysBlaugrana Właśnie takich "mniej ważnych" piłkarzy jest pożegnać łatwiej stąd od razu mogą zostać podjęte decyzje o ich sprzedaży (o ile zostały). Piłkarzy ważniejszych pozbyć się już nie jest tak łatwo i tutaj potrzeba czasu, więc nie dziwi że do odstrzału najpierw są oddani piłkarze "zbędni" lub "mało potrzebni" ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?