- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
3
Dla mnie powrót Neymara byłby wymarzony. On jest skrojony pod Barce. Mając gość, Leo miałby dużo większe pole.manewru z przodu. Do tego dojdzie De Jong i może Arthur złapie formę. Dodatkowo, Neymar doskonale pracuje w obronie, wtedy dałoby się upchnąć Cou do środka bo Neymar będzie go wspomagać w defensywie. Z De Jongiem i Arthurem w formie nasz środek odzyska blask A przy Neyu może jeszcze Suarez zlapalby lepsza formę... Wtedy pozostaje kwestia boków obrony które trzeba wzmocnić.
0
@Matt_i1992 Czekaj czy ja dobrze przeczytałem, że Neymar doskonale pracuje w obronie?
0
@Matt_i1992 ty myślisz że drabinka płacowa na serio wytrzyma tylu graczy ? I nie chce nic mówić ale Rakitic sam mówił że de Jong mu miejsca ze składu nie wezmie....
0
@Bykunn Własnie tak, poczatkowo mial z tym problemy, pozniej bardzo pomagal Albie i mocno sie cofal. Zwracalem na to uwage jak gral i bardzo sie w tym aspekcie poprawil za czasow gry w Barcy
0
@LeoMessi1994 Odejdzie wtedy Dembele, uwazam tez ze pozegnamy sie z Rakiticem i innymi graczami.
0
@Matt_i1992 szejk nie sprzeda go zobaczysz mało to razy Barca miała problemy z PSG? Serio myślisz że to by sie nagle zmieniło?