- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1276 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1276 Culés
2
Jestem w stanie uwierzyć, że Barcelona chcę Neymara i on chcę do Barcy. Nie wierzę jednak aby PSG podjęło negocjacji z nami. Jeśli Szejk jest w stanie sprzedać Neymara to ten już jest w RM. Takiej okazji nie przepuszcza.
2
@bartekvisca A ja wierzę po akcjach jakie Neymar odwala w PSG.
3
@bartekvisca PSG wyjdzie na tym lepiej niż my. Dostają Dembele, za te 120 baniek dopłaty wpłacają klauzule Grizmanka i mają francuskie trio w ataku
0
@Striker Dembele, który już byłby na poziomie podobnym do Neya, gdyby nie kolejne kontuzje. Ja wiem, że Neymar w dwóch poprzednich sezonach doznawał kontuzji, które idealnie jakimś cudem wykluczały go z f. pucharowej LM, ale Dembus łapie kontuzje tak: 2 mecze zagrane - 4 mecze pauzy - 2 mecze zagrane - 4 mecze pauzy itd.. Neymar nie ma aż takich problemów
0
@Buksza Neymar zagrał od transferu do PSG zaledwie 50% możliwych spotkań, więc też ma gigantyczne problemy. W dodatku omijał wszystkie najważniejsze.
0
@Buksza chyba żartujesz sobie, że Dembele byłby na poziomie Neymara, gdyby nie kontuzje. Dembuś nie ma niestety tak dobrego wykończenia i niestety "tego czegoś". Jego gra daje radość, pewną magię, ale to nie to samo co dawał Neymar. Jedyne, co mnie powstrzymuje przed wymianą, to zachowanie Neymara. Zarówno wtedy, jak i ciągłe na boisku...A juz pomijam współpracę z Albą. Naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Prawda jest jednak taka, że Neymar >Dembele+Coutinho. Dembele wypali, albo nie wypali. Coutinho wróci do formy z LFC, bo nie wróci. Neymar to gwarant jakości.
0
@michal26 No może trochę przesadziłem, ale raczej byłby na wyższym poziomie