- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
« Powrót do wszystkich komentarzyOnline: 643 Culés
Online: 643 Culés
0
Wiem, że to marne pocieszenie, ale może za rok odejdzie i Koeman plus asystent Xavi przyjdą za rok. Ja już nie chcę się dołować. Mimo iż zostanie Valverde i odechciewa się oglądania, to za bardzo kocha się żeby odpuszczać sobie sezon. Damy radę!
Uśmiechnijmy się :)
0
@Kamiloza91 Koeman ma swój sztab i nie bedzie dobierał sobie kogos innego.
0
@rafik300010 Nigdy nie wiadomo. Sam Koeman to już świetna wiadomość. :)
0
@Kamiloza91 Koeman ma za dobrą kadrę Holandii i sporo do wygrania z nimi. Watpie żeby porzucił kadrę w tym momencie dla Barcelony gdzie czeka rewolucja, a trzon jest po 30.
0
Ale wiesz mógł chociaż się z nim skontaktować. Spróbować warto.