La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

konto usunięte

15

Hazard to taki piłkarz że można patrzeć na niego i ani chwili człowiek się nie nudzi. Jeden z tych zawodników którzy są szybsi z piłką niż bez niej. Mega piłkarz i aż przykro porównywać grę Coutinho do Hazarda.

1

@Janiama Zgadzam się Hazard gra w piękny dla oka sposób. Pod względem stylu jeden z najlepszych obecnie piłkarzy, połączenie Neymara i Iniesty. Ale warto pamiętać, że Coutinho w Anglii też wyglądał świetnie, wszyscy nazywali go magikiem w Liverpoolu. Coś się ewidentnie zepsuło i w sumie nie mam pojęcia jak to naprawić. Chyba siadła mu psychika + wydaje mi się, że styl gry Barcelony(albo jego brak) kompletnie mu nie pasuje. Za ciasno, za wolno, za mało miejsca. Uważam, że jeśli zostanie w Barcy to jedyna szansa żeby się odbudował to ustawienie go na pozycji nr 10. Messi wtedy najlepiej na fałszywą 9. Jeśli trener chce trzymać Coutinho to chyba ta zabawa nie ma sensu i lepiej go sprzedać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?