- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 859 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 859 Culés
0
Ludziska troche przystopujcie z tymi transferami jesli chodzi o Suareza. Potrzeba nam zmiennika ale nie kosztem transferu Urugwajczyka. Suarez daje gwarancje ponad 20 bramek w la liga. Nowy zawodnik nie koniecznie odrazu wkomponuje się do zespolu i nie koniecznie zacznie wspolpracowac z Messim. Jesli ktos przyjdzie to Suarez musi zostac. Wtedy obaj zawodnicy powinni dostac po tyle samo szans. A w nastepnym sezonie jesli zmiennik sie sprawdzi to mozna sprzedac Luisa.
3
@kielon93 Powinien już być myśl o nowym napastniku 1 bramka Suareza w LM to kpina, ale nie ma szans na to żeby tak się stało. Ja bym kupił kogoś w wieku Lacazette, a za te dwa lata kogoś młodego. Jeśli Suarez znów będzie grać w każdym meczu, to można tylko machnąć ręką na Valverde.
Obowiązkiem jest rotowanie Suareza i Alby! Czy on do cholery tego nie widzi?
0
@Kamiloza91 Valdek chce Parejo juz od 2lat moze to jest jego bunt i chce zajechac pomocnikow. A jak przyjdzie jego pupil to chociaz jeden z dwojki Busquets Rakitic bedzie siedzial na lawce. Nie mam pojecia. Dla mnie to jakas pomylka. Tak samo sciaganie Boatenga gdzie mamy mlodych w Barcy B i te 2-3 mecze w sezonie mogliby zagrac a kasa z wypozyczenia i wynagrodzenia by zostalo. Nie ogarniam juz tego.
0
@kielon93 Wątpię żeby Parejo opuścił Valencię. Ale jak go kupią to będzie kpina.
0
@Kamiloza91 Najgorsze jest to że w momencie kiedy zarzad zgodzi sie na transfery Valverde to w momencie kiedy zostanie zwolniony zostaniemy znowu z zawodnikami ktorych nikt nie bedzie chcial tak jak bylo to z D.Suarezem, Gomesem, Turanem itp. Znow zostaniemy z Rakiticiem, Busquestem, Parejo, Williamem itp, znow bedziemy placic za to ze siedza na trybunach. A de Jong i inni mlodzi sie nie beda sie rozwijac.W momencie kiedy Messi zbliza sie do konca kariery i zamiast szukac kogos kto w jakims stopniu zniweluje jego brak to szukamy jego rowiesnikow i to na kazdej pozycji.