La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

0

Wolałby kogoś kto realnie deptałby po piętach Suarezowi niż Rodrigo. Skuteczność strzałów Rodrigo 0.2 bramki na mecz przy 2.1 strzałów. Poza tym mniej przechwytów, mniej interwencji i mniej fauluje od Suareza, troche mniej traci piłke ale to wynika pewnie z tego, że wykonuje mniej podań. Suarez stworzył 14 sytuacji a Rodrigo 7. Lepiej dać 120 mln na Griezmanna albo 7 mln na 3 razy bardziej skutecznego Stuaniego niż 60-80(?) mln na Rodrigo. Werner też potrafi grać na skrzydłach, jest młodszy i tańszy (rok do końca kontraktu) ale i on jest zwyczajnie za słaby wg mnie nawet słabszy od Rodrigo. Tu trzeba jakości. Lepiej wydać 100-150 mln i mieć coś z tego niż połowe i kolejnego grajka nie wiadomo do czego (takich już mamy kilku xD).   

0

@szymon6847 Nie,  bo Stuani będzie tyle grał co Boateng. Szkoda nawet tych 7 mln wydawać na niego. 

0

@daniel32778 Rodrigo strzela bramke w La Liga w Valencji grającej dwoma napastnikami co 317 minut. Idealny następca Boatenga za kupe siana. 

1

@szymon6847 moim zdaniem na pozycję N jest potrzebne konkretne nazwisko. Co najmniej Lacazette albo Griezmann. Z całym szacunkiem, ale taki Rodrigo, Stuani czy ktoś tam, to skończą jak Paco.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?