- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1685 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1685 Culés
3
Czemu Banegi nie ma w kadrze Argentyny?! Jedyny godny pomocnik tej nacji, bo Lo Celso i Paul grają dobrze jako ofensywni pomocnicy bądź w ataku. Lo Celso w PSG grał jako środkowy pomocnik i kręcił sie na tej pozycji jak obłąkany to go sprzedali. To tak jakby Deschamos nie powołał jednocześnie Pogby, Matuidiego i Kante (nie przesadzam, we Francji jest w opór alternatyw jak Ndombele, Rabiot, Tolisso, Aouar, Guendouzi, Nzonzi... jeszcze z 10 dobrych bym wymienił).
Szkoda Leo, licze na cud.
0
@szymon6847 Bo Banega w tym sezonie jest cieniem samego siebie, kolejny raz pisze, że nie radze sugerować się mundialem.
1
@strazak1991 W Sevilli wciąż jest mózgiem drużyny, cały czas podstawa nadal najbardziej kreatywny pomocnik. Poza tym 8 bramek i 11 asyst w tym sezonie robią wrażenie jak na zawodnika z pozycji Rakitica albo i głębiej ustawionego (często jako śpd).
0
@szymon6847 Jeśli Scaloni wystawi środek pola w postaci lo Celso Paredesa i Di Marii, to nikt nie odczuje braku Banegi. Poza tym chyba nie był ani razu powołany na żaden sparing po mundialu, a nawet zabrakło go w szerokiej kadrze na CA.
0
@strazak1991 Di Maria oraz Lo Celso nie nadają sie na pomocników w 433,prędzej musieliby zmienic ustawienie. A ty jeszcze chcesz ich dac w pomocy do jednej 11ki. Tylko Poco Jemez bylby do tego zdolny jako trener, (poza tym spadl z LaLigi) xD. Musisz wziąć pod uwage, że z przodu będzie grał praktycznie nie biorący udziału w pressingu Messi. Nieprzypadkowo w Barcy gra za nim Rakieta, a na mundialu grał Banega.
0
@szymon6847 No a niby kogo wstawisz tam? Guido Rodrigueza, który kopie sobie w Meksyku i na albicelestes pl koleś, który się zna na tych ligach napisał, że kompletnie nie rozumie tego powołania? Paredes będzie ustawiony na SPD. Fakt Di Maria chyba już dawno w środku pola nie grał, ale nadal pamietam te czasy kiedy za Ancelottiego w Realu był ustawiany w środku pola i był wtedy najlepszym zawodnikiem z tamtego Realu. Palacios był przewidywany do środka pola w wyjściowej 11, ale dziś było info ze doznał kontuzji i nie wiadomo czy zagra.
0
@strazak1991 Czyli musisz sie zgodzić, że jednak odczują brak Banegi xD
0
@szymon6847 Odczuć to mogą brak Romero w bramce. Tylko tego się obawiam. Przecież ta kadra nie ma się czego wstydzić zobacz jakie tam są nazwiska, mieszanka doświadczenia z młodością. Nie mają nic do stracenia, przegrali już tyle finałów że na ich miejscu już bym się nie spinał, teraz trzeba z luzem podejść xd