La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 770 Culés

2

Cadete A przegrało 1;2 z Cornellą i nie udało im się awansować do finału Pucharu Katalonii. W kilku sytuacjach świetnie bronił Raul Garcia i Arnau Rafus. Na wyróżnienie po tym meczu zasługuje na pewno Pablo Paez, Txus Alba, Marc Casado, Juanola, czy Diego Almeida. Almeida jest świetny w wyprowadzeniu piłki. Kilka dobrych przerzutów, pewny w obronie, udział też w bramce Barcelony. Mało też zabrakło by strzelił gola.



Alba kilka dobrych podań, ładnie wychodził spod pressingu i też mało mu zabrakło do strzelenia pięknej bramki (poprzeczka). Pablo Paez cały czas aktywny, pracujący w pressingu, kilka niezłych zagrań. Casado można pochwalić za dobrą grę w obronie. Juanola dobry w pierwszej połowie, Mocny w obronie, pokazywał się też z przodu. Simons moim zdaniem dzisiaj mocno przeciętnie. Wiele niecelnych zagrań, nie w tempo. Zszedł w 15. minucie drugiej połowie i wrócił na ostatnie 10 minut. Wtedy z 2 dobre przerzuty i odbiór. Mimo wszystko aktywny, pokazywał się do gry i starał się napędzać akcje.

0

@ViscaBarca123 Z tego co widziałem to chyba wszystkie sekcje młodzieżowe zaliczyły słaby bądź przeciętny sezon, co jak na "renomę" La Masii jest trochę niepokojące

1

@Striker Nie wszystkie. :)

Ale jednak wiele drużyn powinno pokazać więcej. Juvenil A było stać na więcej, Infantil A, Infantil B i jeszcze kilka innych. Większość drużyn i tak zdobyło mistrzostwo ligi, ale oczekiwałem zdecydowanie więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?