La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1028 Culés

0



Polecam filmik Ćwiąkały na temat Neymara może chociaż jednej osobie wybije transfer ten z głowy, nie tylko kwestie sportowe się liczą ;)

0

@DonAndresFCB Wraca do Barcy, staje się szczęśliwy. Wbija w top 3. Jest następcą Messiego. Zresztą z paroma argumentami niezawodnego Pana Tomasza można się nie zgodzić. Uważam, że mimo wszystko Ney w tym wszystkim prowadzi się jednak dobrze. To na prawdę już wiele lat na wysokim poziomie i porównywanie go z innymi Brazylijskimi upadłymi pilkarzami mimo wszystko jest nie na miejscu. Bo dalej daje wiele sportowo i wygląda na boisku bardzo dobrze. Jego problemem była tylko zmiana klubu na PSG i ojciec, który miesza. Ja myślę, że bez ojca to byłby dużo lepszy chłopak i nigdy by nie odszedł z Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?