- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1851 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1851 Culés
0
Thiago Silva: „Coutinho wraca do gry. W dwóch meczach towarzyskich w których graliśmy, był najlepszym zawodnikiem na boisku, nie tylko z powodu podań i bramek, ale także z jego grą obronną. Znowu odnajduje szczęście”. „Potrzebujemy go”
10
@Gaucho kolejny dowód na to, że jedynym hamulcem jest trener i szkoda, że nie udało się pozbyć tego ograniczającego ciężaru
1
@Gaucho wypowiada sie o tym zawodnik, ktory gra z nim raz/dwa na miesiac.
5
@Bambus150400 Bo zagrał dobre dwa mecze z Katarem i Hondurasem to można powiedzieć, że Coutinho wrócił ? Brazylia gra w innym ustawieniu, Coutinho jest tam praktycznie pozbawiony zadań defensywnych. W Barcy nie ma takiej możliwości, żeby sobie śmigał na 10 bo na skrzydłach masz wtedy Messiego i Dembele, którzy w defensywie nie pracują praktycznie wcale.
1
@ksobi Messiego na skrzydle to ja widzę sporadycznie. To nie są wnioski po meczu z Honduradem, tylko wystarczy spojrzeć jak ten zawodnik grał kiedyś. To samo słowa Arthura, że ma więcej swobody w kadrze
0
@Gaucho skoro Valdek zostaje to idealny moment żeby go sprzedać po dobrych spotkaniach bo u nas to w pomocy na pewno nie zagra bo cały sezon był żeby go tam sprawdzać a Valverde tego nie robił
0
@MrShakira na poczatku sezonu gral i slabo wygladalismy w defensywie.
0
@Bambus150400 Oczywiście, że ma więcej swobody bo na skrzydłach zasuwa Neres i Richarlison a oni wykonują ogromną pracę w defensywie. Skoro Messi nie operuje na skrzydle a częściej jest środka pola to sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Coutinho nie może grać u nas na 10