La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

0

Thiago Silva: „Coutinho wraca do gry. W dwóch meczach towarzyskich w których graliśmy, był najlepszym zawodnikiem na boisku, nie tylko z powodu podań i bramek, ale także z jego grą obronną. Znowu odnajduje szczęście”. „Potrzebujemy go”

konto usunięte

10

@Gaucho kolejny dowód na to, że jedynym hamulcem jest trener i szkoda, że nie udało się pozbyć tego ograniczającego ciężaru

1

@Gaucho wypowiada sie o tym zawodnik, ktory gra z nim raz/dwa na miesiac.

konto usunięte

5

@Bambus150400 Bo zagrał dobre dwa mecze z Katarem i Hondurasem to można powiedzieć, że Coutinho wrócił ? Brazylia gra w innym ustawieniu, Coutinho jest tam praktycznie pozbawiony zadań defensywnych. W Barcy nie ma takiej możliwości, żeby sobie śmigał na 10 bo na skrzydłach masz wtedy Messiego i Dembele, którzy w defensywie nie pracują praktycznie wcale.

konto usunięte

1

@ksobi Messiego na skrzydle to ja widzę sporadycznie. To nie są wnioski po meczu z Honduradem, tylko wystarczy spojrzeć jak ten zawodnik grał kiedyś. To samo słowa Arthura, że ma więcej swobody w kadrze

0

@Gaucho skoro Valdek zostaje to idealny moment żeby go sprzedać po dobrych spotkaniach bo u nas to w pomocy na pewno nie zagra bo cały sezon był żeby go tam sprawdzać a Valverde tego nie robił

0

@MrShakira na poczatku sezonu gral i slabo wygladalismy w defensywie.

konto usunięte

0

@Bambus150400 Oczywiście, że ma więcej swobody bo na skrzydłach zasuwa Neres i Richarlison a oni wykonują ogromną pracę w defensywie. Skoro Messi nie operuje na skrzydle a częściej jest środka pola to sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego Coutinho nie może grać u nas na 10

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?