La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

1

Najlepszy mecz coutinho w naszych barwach to moim zdaniem występ z Interem Mediolan w fazie grupowej LM,oczywiście pomijając hattrick w LL,bo to nie ta ranga.Z interem zagraliśmy z Arthurem w pomocy i Dembele na drugim skrzydle,bez Messiego.Od razu się nasuwa wniosek,że to dublowanie z Messim jest problemem,ale ja tak nie uważam.Myślę,że to raczej wina tego,że kiedy gramy bez Leo nasza gra jest bardziej dynamiczna w rozegraniu,nie ma podawania do Messiego i "może coś wymyśli",jest ruch,jest większa wymienność pozycji,a pomocnicy biorą na siebie większą odpowiedzialność.Oczywiście nie chcę przez to powiedzieć,że z Messim jest gorzej,poprostu myślę,że to są właśnie warunki w których brazylijczyk może pokazać swoje najlepsze cechy.To nie jest zawodnik ktory zrobi wiatr na skrzydle,weźmie na sprincie obrońce i wrzuci.Gość jest stworzony do gry kombinacyjnej,a w tej naszej Barcelonie ostatnio dominuje statyczna gra i brak ruchu z przodu.Myślę,że wraz z przyjściem De Jonga,Griezmana,czy chociażby częstszą grą Arthura Cou odzyska formę,bo zwyczajnie będzie miał z kim pograć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?