La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

konto usunięte

0

Ehh, i czekaj na ten silnik od pompy i czekaj, ehh :(

0

@Chwytliwy Wody nie masz w domu?

konto usunięte

0

@SeeleyBooth ta, silnik wczoraj się przegrzał

0

@Chwytliwy Co chwilę przygody na tym podlasiu widzę.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB Szkoda że tym razem ta przygoda jest bardzo negatywna w skutkach

0

@Chwytliwy Ile musisz czekać?

konto usunięte

0

@Chwytliwy to jest aż takie odludzie, że wody nie ma doprowadzonej czy jest za niskie ciśnienie i się nie opłacało?

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Aż jak ojciec silnik przywiezie, a potem sam zamontuję

konto usunięte

0

@kordyl1010 Mam ze studni doprowadzaną, ale silnik się przegrzał, bo Silnik już chyba od dawien dawna wołał o wymianę, wczoraj przegrzał się ostatecznie, popaliło kable i łożysko

0

@Chwytliwy Dzisiaj?

0

@kordyl1010 Czasami jest tak, że trzeba samemu wywalić dużo kafli, by zamontowali całą przepompownię dla całej okolicy i wtedy lepiej jest zrobić sobie studnię.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth No i cóż, do 18 godziny czekać aż zrobi silnik, na razie zastępcza pompa tylko przeznaczona do studni

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Studnia jest o niebo lepsza, nie płacisz za wodę, woda jest lepsza, tylko no wiadomo, samemu montaż trzeba robić

0

@Chwytliwy Wiem, bo sam mam taką wodę i jest mięciutka oraz nie ma żadnego kamienia, ale trzeba było filtry zamontować, bo jakichś związków było za dużo (chyba żelazo).

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 ale silnik przegrzał się i do 18 czekaj aż zrobi

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 Właśnie wiem, że dużo osób takie coś stosuje, tylko interesowałem się powodem :)
Hmm... właśnie, a jak to jest jak w pobliżu są np. pola/łąki i ktoś to nawozi chemią ? :)
I głębokość takiej studni jest dużo mniejsza niż takiej głębinowej ?

konto usunięte

0

@kordyl1010 Zależy jak zakryte, ile odległość wynosi od takiego pola, bo czy chemia jakiś ma wpływ? no raczej nie za bardzo, no chyba że ktoś na polu zrobił, to wtedy tak XD

I głębokość jest mniejsza od głębinowej

0

@kordyl1010 Nie wiem, bo mam głębinową :)

0

@Chwytliwy W upale bez wody w kranie jest słabo. Współczuję.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Jak nie czyszczone to nie ma problemu najmniejszego, wiesz, jak nie czyścisz , to wtedy problem

konto usunięte

0

@Chwytliwy Właśnie chodzi o tą odległość itd.
A słyszałeś o tym, że śmietniska zanieczyszczają wody które są kilka kilometrów dalej ? To, że coś zginie w ziemi, to nie znaczy, że nie może się pod nią rozprzestrzenić :) O to mi chodzi..

@fcbarcafan19 to już takiej darmowej nie masz tej wody... szkoda, że powyżej iluś tam metrów naliczają opłaty. Chociaż to i tak lepsza opcja niż ta z kranu, bo chociaż przy tych upałach nie boisz się o rachunek xD
Moi rodzice myślą o studni głębinowej, ale jakoś nie mogą się za to zabrać, chociaż przydałoby się, bo za podlewanie spore rachunki przychodzą, a to 5,5k-6k za studnię kiedyś się zwróci :)

0

@kordyl1010 Jak przekroczysz 5 m^3, czyli 25 wanien wypełnionych dziennie to wtedy się płaci.

konto usunięte

1

@kordyl1010 owszem, ale coś, tak jak pisałem odległość, ja mam obok domu, to się nie zamartwiam takimi problemami

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 aaa... 25 wanien, to w sumie bardzo bardzo dużo :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?