- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1410 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1410 Culés
4
Planowalem dzisiaj zrobić 100km na rowerze ale na dworze jest 35 stopni, nic sie nie chce... ostatnio zrobilem 100km przy 30 stopniach ale dzisiaj to przesada.
0
@ZelekBARCA To tylko 5 stopni roznicy.
19
@Rewolucja123 aż.
0
@ZelekBARCA ja zrobiłem 30 na rolkach i żałuję :-D
0
@ZelekBARCA 100 km to sporo.
1
@ZelekBARCA Uważaj kolego, sporty wytrzymałościowe jak bieganie lub rower przy tylu stopniach mogą być niebezpieczne. Odwodnienie lub odwrotnie przewodnienie już zabijały marstończyków. Poza tym łatwo o udar. Nie mówie tego jak jakaś stara babcia która wszystkiego się boi bo sam jeżdże na kolarce i biegam.
2
@ZelekBARCA ja wczoraj w godzinach bardzo nocnych przejechałem coś koło 100/130 km ale wtedy to i słońca nie ma i jest naprawdę przyjemnie na dworze jeśli chodzi o temperaturę i powietrze.
1
@ZelekBARCA No mnie dziś czeka półmaraton we Wrocławiu, dobrze że o 22ej ale i tak będzie mega gorąco, kolega niżej dobrze mówi, trzeba wszystko robić z głową..
1
@dontripe nie no wiadomo dlatego dzisiaj sobie odpuszczam moze wieczorem jakies 30 zrobie a jutro 150 wpadnie bo ma byc 22 stopnie.
1
@ZelekBARCA Zarzuć link do Ig, którego kiedyś wstawiałeś.