La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

konto usunięte

0

Z racji tego, że mamy już listę 100 nazwisk do nagrody Golden Boy'a 2019 zapytam Was krótko, jak myślicie, kto dostanie tą nagrodę?

Jadon Sancho czy Kai Havertz?
Ja uważam, że tylko ta dwójka realnie będzie się liczyć w walce o ostateczny triumf mimo, że na liście jest jeszcze m.in. Matthijs de Ligt, a to dlatego, że skoro rok temu uznano, że nie ma sensu drugi raz z rzędu nagradzać Kyliana Mbappe to myślę, że w tym roku może być podobnie w przypadku Holendra, który tą nagrodę zdobył rok temu.

Z tej dwójki mimo wszystko stawiałbym na Anglika choć Niemiec nie jest bez szans.
Fajnie, że dwóch Polaków znalazło się na liście - wiadomo, że nie mają szans na nic więcej poza obecnością w gronie 100 nominowanych ale lepsze to niż nic.

8

@Showman Sancho

0

@Showman Sancho bym dał tą nagrodę

0

@Showman de Ligt

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?