La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1499 Culés

konto usunięte

0

Panowie i Panie, może ktoś z Was ma taką (albo z tej kolekcji) szafkę RTV, lub zna się w temacie? Chodzi mi o to, że na żadnym jej zdjęciu nie widzę tego klasycznego, okrągłego otworu na kable, który zazwyczaj znajduje się z tyłu szafek RTV. W opisie jest napisane: "Za półką na dekoder znajdziesz dodatkową komorę, w której możesz ukryć okablowanie i przedłużacz" oraz "Organizacja kabli", jednak nie mam pojęcia jak to interpretować. Byłem wczoraj w BRW, ponieważ chcę ją zamówić, jednak na miejscu jej nie mieli, a sprzedawca powiedział, że w sumie nie wie, gdzie jest ten otwór na kable i dlaczego nie widać go na zdjęciach.

Ma ktoś z Was pojęcie, którędy będą szły kable (tv, antena, konsola itp) po zmontowaniu jej? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

https://www.brw.pl/szafka-rtv-modai,16345/?wariant=S371-RTV2D2W/4/16-BIM/BIC

0

@LuisSalvano Nawet jeśli nie ma otworu to nie ma żadnego problemu żeby go zrobić.

0

@LuisSalvano otwór jest tylko bardzo często producenci nie pokazują tego na zdjęciach A druga sprawa zrobienie tego otworu to 3 minuty dla zwykłego laika nie znającego tematu.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Tyle to ja wiem, że zawsze można. Chodzi mi o to, że w opisie jest napisane, że znajduje się tam jakaś komora / otwór na kable, a za cholerę tego nigdzie nie widać i nie mogę sobie wyobrazić. Przejrzałem dokładnie instrukcję (jest na tamtej stronie), ale też nie widzę.

1

@LuisSalvano Po co więc zastanawiać się nad sprawami, które łatwo można rozwiązać samemu? Przyjdzie szafka i zobaczysz, jak nie będziesz otwór zrobisz momentalnie :)

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Zamawiam dużo nowych mebli i będą je montować monterzy. W związku z tym wolałbym wiedzieć, czy mam ich uprzedzić o potrzebie zrobienia tego otworu, czy nie ;)

konto usunięte

0

@LuisSalvano no to im powiedz że jak nie będzie to mają go zrobić. Też mi problem xD

konto usunięte

1

@LuisSalvano sam sobie mebla nie możesz złożyć? Co Ty jesteś Katarzyna Dowbor?

konto usunięte

0

@RR Nie mam do tego cierpliwości, ani drugiej osoby do pomocy, a część z tych mebli można tylko we dwie osoby złożyć. Majątku za usługę montażu nie wydam, nie martw się. Fachowcy zrobią to szybciej i dokładniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?