- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 848 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 848 Culés
0
Pogba za Rakiticia + dopłata to byłaby sensowna opcja. Tylko niestety za duży ścisk w pomocy obecnie i zablokowałoby to rozwój Puiga i Aleni
4
@Xavinho54 Busquets do City, Pogbę odpuścić. Brzmi jeszcze lepiej.
0
@Xavinho54 A może fryteczki do tego? :) Po co nam Pogba w obecnej sytuacji? Po co nam Pogba ze swoim charakterem?
RICKY PUIG!
1
@Bartek22 Za takie 50 mln Busi siadłby ładnie.
0
@SeeleyBooth 60-70. Wydoić tam szejków ładnie i wszyscy zadowoleni. Pep potrzebuje defensywnego pomocnika.
1
@Bartek22 i pewnie dostanie Rodriego znając życie :P
2
@Striker Rodri za 70 mln, a Busi za 50 mln. Jednak wolałbym Rodriego, mimo wszystko.
1
@SeeleyBooth Ja też, dlatego mówię że z Busiego nie skorzysta. Będzie chciał Rodriego to przyjdzie Rodri, nie ma sensu wypalonego dziadka ściągać.
0
@Striker Jeśli już poruszliśmy temat Busiego. Wiemy, że Chińczycy zawsze są w stanie godziwie zapłacić za zawodnika i podarować mu wysoką pensję. Problemem w uzyskaniem wysokiej kasy za Busiego od Azjatów może być słaby poziom jego pr. On praktycznie nie jest medialny. Jakiś czas temu założył chyba IG? Wtedy napisałem, że robi pierwszy krok ku odejściu do Chin za dobrą pensję.