- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1120 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1120 Culés
0
Nie znam się za bardzo na taktyce, więc proszę łagodnie potraktować ten wpis, to tylko taka propozycja, być może bezsensowna. :)
Czy nie widzielibyście na przykład ustawienia "piramidy" 4-3-2-1? Chyba nie widziałem tutaj takiej propozycji, jeśli była to przepraszam. Nie patrzcie na Valverde, tylko na sam fakt tej taktyki. Czy byłaby szansa, żeby to skutecznie wprowadzić?
W bramce wiadomo ter Stegen. W obronie Roberto/Semedo, Pique/Matthijs de Ligt (jeśli przyjdzie), Lenglet i Alba. W pomocy Busi albo Rakitić, po bokach Frenkie de Jong i Arthur, przed nimi dwójka Dembele i Messi oraz na szpicy Suarez? W przypadku przyjścia Griezmanna można byłoby go rotować z Dembele albo Suarezem, a Coutinho na przykład z Arthurem. W Coutinho wierzę i jak uważam, że u niego z defensywą jest raczej słabo, to widziałem w tym sezonie parę razy bardzo duże zaangażowanie Brazylijczyka w obronie, więc mógłby sobie poradzić na lewej stronie. Może jestem wielkim optymistą, ale dalej w niego wierzę, chcę tylko u niego zobaczyć luz i zaangażowanie. Frenkie chyba też nie jest zły w defensywie, więc z prawą stroną też mogłoby być bezpiecznie. Być może przydałby się transfer prawego obrońcy. Oczywiście jest jeszcze Vidal, Alena i ten Puig, którego też chciałbym więcej razy zobaczyć, dlatego tak bardzo widać ścisk w pomocy i odejście któregoś z pomocników byłoby wręcz zbawienne, jeśli potraktowalibyśmy Cou jako pomocnika. Uważam, że to wcale nie musiałoby być defensywne ustawienie, bo pomoc byłaby ofensywnie nastawiona. :)
0
@student97r My lubimy grać skrzydłami - ta taktyka to chyba taki klin troche - mocny środek bez właśnie użycia skrzydeł - przynajmniej tak ją czuję.
0
@student97r jakby mieć ofensywnego dobrego prawego obrońcę to mogłoby to być fajne