La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1952 Culés

konto usunięte

9

Pozwolę sobie jeszcze raz poruszyć temat Williana. Pragnę zauważyć, że Callum Hudson-Odoi ma kontuzję, więc Chelsea byłaby nierozważna pozbywając się Williana i zostając na początek sezonu z 2 skrzydłowyi (Pedro, Pulisic). Pragnę zauważyć, że w Chelsea będzie nowy trener, prawdopodobnie Lampard, raczej będzie chciał go zostawić. Możecie nie zgadzać się z tym transferem, ale apeluję o trochę szacunku do piłkarza, który o mało nie wywalił naszego klubu z LM. Pamiętacie jego mecz na Stamford Bridge? Dwa słupki i gol. Gdyby zamiast słupków były 2 gole, to ten dwumecz mógłby mieć inny przebieg. Ciekawe ile osób kpiło z Paulinho, a potem przecierało oczy ze zdumienia. W żadnym wypadku nie chcę transferu Williana, bo jego wiek i forma na to nie pozwalają, ale Brazylijczyk ma umiejętności i jeszcze potrafi zmienić przebieg meczu.

2

@student97r też nie rozumiem tego szydzenia z Wiliana, w pierwszym meczu Chelsea Barca był najlepszym zawodnikiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?