- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1432 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1432 Culés
1
Jeszcze będziemy żałowali, że nie wzieliśmy Rodriego. Dobrych def pomocników nadających sie nie za Busiego nie ma zbyt wielu, bowiem def pomocnik w 433 a 442 (Arthur, de Jong...) to nie to samo. Takich jak Rodri jest kilku, a w jego wieku tylko on mi przychodzi do głowy. Sampera kontuzje zjadły a Ndidi zbyt drewniany.
2
@szymon6847 @Kajtek77 Ndombele < 3
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRRixCf1o7YAkJ1T81SV-GuqsINi9F-wLmBUlLpzBqSCTfQDEmHXA
0
@szymon6847 Jak kolega wyżej napisał. Rodri albo Ndombele to byłyby według mnie dobre opcje. Sam uważam, że de Jong powinien grać na wyżej.
0
@szymon6847 Niestety nasz klub woli Rakiticia. Sprzedałbym rakietę a Busquetsa na ławkę. Wtedy Rodri na defensywnego, a de Jong bez problemu mógłby grać wyżej.
0
@SeeleyBooth Też bym chciał. de Jong - NDombele - Arthur. Młodość, siła, polot i co najważniejsze świeżość. Na ławcę - Busquets, Vidal, Puig, Alena.
0
@Kamiloza91 W najlepszym możliwym wypadku. Busquets będzie na ławie, De Jong zajmie jego miejsce i jeszcze sezon pogra u nas Rakitic, bo jeszcze przyszły sezon będzie Valverde, a on wolałby sprzedać Ter Stegena, Messiego i Albę razem niż Chorwata. Za rok na 32 letnim Rakiticu zarobimy jakieś 20-25 mln Euro, bo na zawodniku z takim wiekiem więcej nie zarobimy. Teraz się da zarobić spokojnie ponad 40, ale nasz "genialny" trener go kocha.
0
@SeeleyBooth Ndombele to bardziej pozycja Arthura lub de Jonga.