La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

1

Jeszcze będziemy żałowali, że nie wzieliśmy Rodriego. Dobrych def pomocników nadających sie nie za Busiego nie ma zbyt wielu, bowiem def pomocnik w 433 a 442 (Arthur, de Jong...) to nie to samo. Takich jak Rodri jest kilku, a w jego wieku tylko on mi przychodzi do głowy. Sampera kontuzje zjadły a Ndidi zbyt drewniany.

konto usunięte

0

@szymon6847 Jak kolega wyżej napisał. Rodri albo Ndombele to byłyby według mnie dobre opcje. Sam uważam, że de Jong powinien grać na wyżej.

0

@szymon6847 Niestety nasz klub woli Rakiticia. Sprzedałbym rakietę a Busquetsa na ławkę. Wtedy Rodri na defensywnego, a de Jong bez problemu mógłby grać wyżej.

0

@SeeleyBooth Też bym chciał. de Jong - NDombele - Arthur. Młodość, siła, polot i co najważniejsze świeżość. Na ławcę - Busquets, Vidal, Puig, Alena.

0

@Kamiloza91 W najlepszym możliwym wypadku. Busquets będzie na ławie, De Jong zajmie jego miejsce i jeszcze sezon pogra u nas Rakitic, bo jeszcze przyszły sezon będzie Valverde, a on wolałby sprzedać Ter Stegena, Messiego i Albę razem niż Chorwata. Za rok na 32 letnim Rakiticu zarobimy jakieś 20-25 mln Euro, bo na zawodniku z takim wiekiem więcej nie zarobimy. Teraz się da zarobić spokojnie ponad 40, ale nasz "genialny" trener go kocha.

0

@SeeleyBooth Ndombele to bardziej pozycja Arthura lub de Jonga.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?