La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1150 Culés

4

Dla wszystkich lubiących trochę cięższą muzyczkę.
Świetna płyta :)


1

@sokot jak dla mnie, jeśli chodzi o 'nowy' Testament, to zdecydowanie najbardziej podchodzi mi 'The Formation of Damnation'. Mimo, że nie grają na nim jeszcze dwaj niewątpliwie najwięksi wirtuozi swoich instrumentów, to ciągle, wg mnie, ma ona najlepszy klimat. Oczywiście, zarówno 'Dark Roots', jak i 'Brotherhood' są świetne, ale mimo wszystko troszkę w tyle za albumem z 2008.

1

@KrzysiekM A no troche sie zastanawiałem czy właśnie tej płytki co napisałeś nie wrzucić bo obie super są.

A to słyszałeś z nowych odsłon starych zespołów ?



Normalnie chłopaki mają teraz 2 życie :)

konto usunięte

1

@sokot I trafiłeś w mój gust :) Dzięki Ci za tę wstawkę.

1

@Odesseiron "Tłukę" to ostatnio w pracy non stop XP

4

@sokot jasne, ogólnie metal, szczególnie właśnie z Bay Area to moje oczko w głowie. I tutaj mogę się pochwalić, bo jak dotąd, dwa razy udało mi się osobiście spotkać przed i po koncertach ze wszystkimi muzykami Testamentu (obecny skład) i muszę powiedzieć, że naprawdę super z nich goście. Pamiętam, jak ich zobaczyłem, to dostałem jakiejś trzęsawicy somalijskiej, zapomniałem jak się po angielsku rozmawia. Nie minął moment, panowie się połapali, że się zestresowałem, więc zaprosili na backstage abym się wyluzował. Bardzo sympatyczni, zwłaszcza DiGiorgio i Hoglan, natomiast Sokolnick piekielnie inteligentny. Od pierwszego spotkania minęły 3 lata, ale sentyment pozostał i do dziś uważam Testament jako ulubiony zespół.

1

@sokot Pamiętam jaki byłem podjarany tym albumem (jestem cały czas), coś pięknego. W mojej osobistej ocenie The Gathering jest najlepszy :)

0

@KrzysiekM no gratki kolego :)

0

@KrzysiekM Piękna sprawa, Alex Skolnick to maestro wiosła, jego płyta Jazzowa rozwala system.

1

@sokot i reszta. Co sądzicie panowie o Iced Earth? Dla mnie kompletny sztos i chyba najbardziej niedoceniany zespół metalowy wszechczasów.

0

@KrzysiekM Fanem nie jestem, ale znam :) najbardziej niedoceniana to jest Gojira :)

1

@SzkodniKuss Gorąco Ci polecam jego autobiografię 'Geek to Guitar Hero'. Książka w 100% napisana przez niego. Na okres jej pisania stał się, cytuję 'Piszarzem, który robi muzykę, a nie muzykiem, który pisze książkę'. Oprócz naprawdę ludzkiego podejścia do fanów, nie patrzenia na nikogo z góry, to wbrew wizerunku scenicznemu (zwłaszcza SDG) to naprawdę bardzo sympatyczne chłopy. Co warte dodania, podczas pierwszego spotkania, dodatkowo udało się przypalić zagranicznego papierosa z Hoglanem. ;)

1

@SzkodniKuss zgodzę się, na pewno są niedocenieni, mimo bycia naprawdę świetnym, nieszablonowym zespołem, ale jakaś tam śmietankę udało się spić. 'Silvera', w roku wydania, zawsze była bardzo wysoko w rankingach, zbierała bardzo dobre (jak najbardziej słusznie) wysokie noty. A Iced Earth, mimo naprawdę bardzo dobrej jakości muzyki, znany jest tylko bardzo wąskiemu gronu słuchaczy.

0

@KrzysiekM Obiecuję Ci, że zapoznam się z Ich twórczością jeszcze raz :) znasz może zespół 4ARM? godny polecenia, wpadnie Ci w ucho.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?