La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

0

Jeszcze przed meczem Argentyny z Kolumbią pisałem, że lepiej ustawić środek pola Paredes-Lo Celso-Di Maria (może niektórzy pamiętają jak wymiatał na śp za ancelottiego) wtedy było oburzenie, że za ofensywny środek pola bo Messi się nie wraca, a jak widać problem nie tkwi w braku śpd, bo powiedzmy sobie szczerze, jakiś Guido Rodriguez, który kopie w lidze Meksykańskiej nie może być zbawieniem w srodku pola albicelestes. Przewidywany skład na mecz z Paragwajem się potwierdzi i nie ma tam żadnego śpd, zobaczycie że to wyjdzie im na dobre.

konto usunięte

0

@strazak1991 Naprawdę uważasz że jesteś lepszy od sztabu trenerskiego Argentyny? Szczerze to wątpię czy umiałbyś choć jeden koncept treningowy rozpisać. Oczywiście nie jest to atak na Ciebie ale ogólnie tutaj jest tak wielu wybitnych trenerów że aż szkoda że nie wykorzystujecie tego w naszej piłce.

2

@Janiama Oczywiście, że nie jestem lepszy. W skrócie chodzi mi o to, że Scaloni ma do dyspozycji 2 śpd - Guido Rodriguez i Guido Pizzaro, obaj panowie nie grają w profesjonalną piłkę tylko kopią sobie po zadupiach. Logiczne jest, że to nie będzie działać. Patrząc na przewidywany skład na Paragwaj taktyką 4 2 2 2 Paredesem i Lo Celso w środku wygląda lepiej nawet jeśli nie ma tam "typowego śpd" mam nadzieję że Scaloni uczy się na błędach

2

@Janiama co ma plan treningu do obserwacji boiskowych i własnych koncepcji składu?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?