- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
2
Andrej Kramarić podobno ma być kolejnym zakupem AC Milan po Rade Kruniću i Stefano Sensim
Wow, Kramarić, zawodnik który spokojnie poradziłby sobie w silnych klubach
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chwytliwy po co im kolejny napastnik
Krzysiu Frajdej
Cutrone
Andre Silva wraca z wypożyczenia
1
@patrykzmc2000 Bo Cutrone może odejść z dużą szansą, i nadal nie wiadomo co zrobią z Silvą, więc dlatego Kramarić ma ew przyjść, dodam że będzie grał nowy trener 2 napastników
0
@Chwytliwy transfery Milanu jak i zatrudniony trener to jakiś mem, nie wiem czym się ekscytujesz.Chyba że to śmiech przez łzy. Mam przyjaciela który jest za Milanem już chyba piętnasty rok i jego stanowisko na dzień dzisiejszy jest takie że nawet nie ma co się już denerwować
1
@snoopdegie Po prostu to byłby bardzo dobry transfer, Kramarić to jeden z najlepszych napastników w Bundeslidze od paru lat, poza tym czy trener mem? w sumie wreszcie jakiś szkoleniowiec który ma trenerkę jakąś, bo od czasu Allegriego nie było takich, a jak byli to się zbyt szybko pozbywano jak Mihajlović np, poza tym to każdy tak ma obecnie kibic Milanu wieloletni że nie ma na co się denerwować więc? W MU jest bardzo podobnie, w Liverpoolu także tak było, czy w Juventusie, w Interze też tak było mizernie, poza tym ja się gdzieś ekscytuje? No nie za bardzo, to byłby jeden z lepszych transferów ostatnich lat w ekipie Il Diavolo
0
@Chwytliwy Milan to jest marka która nadal niby ma aspiracje na wielkie cele i narzuca presję na piłkarzy i na trenerów. Który poważny klub chcąc wysłać sygnał światu że nadal się liczy a jednocześnie poważnie wzmocnić drużynę ściągnąłby do siebie kramaricia? Nie ujmuje temu typowi, ale on jest może spoko na schalke. Pomijam już jego transfer, ale mówię o piłkarzach o których ie mówi w kontekście Milanu. No a giampaolo to giampaolo, może na papierze ma jakiś warsztat. Zobaczymy co powiesz po pierwszym sezonie jego w Milanie, ja z chęcią wypluje kiedyś to co dzisiaj pisze. Ale zobacz co dzieje się we Włoszech, inter zatrudnia conte, pomijam już sarriego w juve bo on na Milan nawet by nie spojrzał. Allegri jest wolny i myślę że ktoś kumaty dając dobre pieniądze na pewno by go przegadał. Milan w taki sposób stoi w miejscu, czas ucieka a opary dawnej marki powoli ulatują. Albo niech wezmą się naprawdę za ten klub, albo niech zdejma z niego presję dawnych sukcesów i przestaną udawać że są jeszcze mocni
1
@snoopdegie Rządy Berlusconiego i Kondora rozwaliły ten klub, chińczycy narzucili FFP które Elliot chce zdjąc poprzez rezygnację z Ligi Europy, poza tym Inter zatrudnia Conte, bo ma Champions League, dlatego nie spojrzał na Milan, dodam że Milan nie stać na tak ogromną pensję na Antonio, aż 11 mln euro, osobiście widziałem Di Francesco, ale z jakichś względów go nie zatrudniono, bądź De Zerbiego którego fanem jest sam........ Josep Guardiola , a Allegri już nie wróci raczej do Milanu, bo nie chce sobie psuć nerwów, poza tym ostatni sezon jego w Milanie to był koszmar, po prostu koszmar, a kibice nie są jakoś chętni na jego powrót, i za klub się wzięto, poprzez zatrudnienie Bobana, co uważam będzie kluczowe, no i danie większej władzy dla Maldiniego , zobaczymy jak to będzie, Milan teraz musi awansować do Ligi Mistrzów, po prostu musi, i mam nadzieje że to się uda, dla mnie Liga Mistrzów bez tego klubu jest niczym niedokończony domek z kart
A, jeszcze jakby kogoś to interesowało, Milan stara się o kolejny duży transfer, Lucas Torreira do Milanu, a w zamian Kessie do Arsenalu
2
@Chwytliwy Po jednym sezonie ma wracać do Italii i zrobić krok w tył grając w Milanie? Szczerze w to wątpię. Jesli się zdecyduje na takie coś to będzie niespełna rozumu tym bardziej, że Arsenal buduje ciekawą druzyne.
0
@krzychu1526 Także będe miał bekę jak wróci do Italii, ale Milan już zakupił raz Bonucciego, więc ja już nic w tym klubie nie wykluczam, no i kupili w ostatniej uważam chwilii Piątka którego uważam Real Madryt zabrałby do siebie, z nimi wszystko jest możliwe, aczkolwiek i tak uważam że w Milanie wyląduje Dani Ceballos taki prędzej niż Lucas Torreira