La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

1

Widzę, że ludziom się na wspominki zebrało z różnych ram czasowych La Ramblii. Ciekaw jestem jakie komentarze były pod informacją, że Guardiola został trenerem FCB. Mniej pewnie było głosów niezadowolenia, bo było mniej kibiców młodych, a więcej już z jakimś stażem, którzy myślę że podchodzili bardziej merytorycznie, nawet jak kandydatura Guardioli komuś się nie podobała. Ale dzisiaj gdyby taka sytuacja miała miejsce... to już sobie wyobrażam te komentarze :D

konto usunięte

0

@macio_944 eeeeeee

0

@macio_944 "To świetny wybór. Zobaczycie, wygramy z nim tryplet i wiele trofeów."
Ja bym to napisał ^^

0

@macio_944 Akurat jeśli teraz przyszedłby nieważne jaki trener to i tak lepiej niż Valverde, więc La Rambla by nie narzekała.

0

@Danny Gaucho
Na bank, ja to samo! Jeszcze z pewnością bym napisał: "Kurła, zobaczycie, będziemy grać najlepszą piłkę na świecie, a może i nawet w historii i będziemy jechać Real aż miło. W pierwszym sezonie 6:2 na Bernabeu, 2 lata później 5:0. Zapamiętajcie moje słowa kurła!"

0

@DonAndresFCB
Czy ja wiem, myślę że na Smudę byłoby trochę narzekań :D

0

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?