La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 733 Culés

konto usunięte

0

Jeżeli Urugwaj i Chile wygrają swoje mecze w drugiej kolejce, to wtedy do awansu Argentynie wystarczy wygrana z Katarem. Niemniej, bardziej opłaca im się też liczyć na Kolumbię i zająć drugie miejsce w grupie, bo wtedy zagrają prawdopodobnie z Wenezuelą, co daje teoretycznie łatwiejszy mecz. O ile w przypadku Argentyny można mówić o łatwiejszej drabince. Raczej dla przeciwnika...

Z drugiej strony w ćwierćfinale nie ma dogrywki i może zdarzyć się wszystko. Równie dobrze Argentyna może męczyć bułę, zremisować w regulaminowym czasie z Brazylią i awansować po karnych :D

Swoją drogą to trochę chamskie, że Argentyna zajmując drugie miejsce w grupie, zagra z Wenezuelą, a Kolumbia w nagrodę za komplet punktów, dostanie kogoś z Chile-Urugwaj.

Ps: Coraz bardziej zastanawiam się, czy nie postawić dobrych pieniędzy na wygraną Kataru.

0

@NeroTFP postaw tak:
10zl na remis
15 na wygran Argentyny
20 na wygrana Kataru.
3 rozne kupony.

0

@NeroTFP jeśli Argentyna wyjdzie z trzeciego, to na kogo trafia w ćwierćfinale, na lidera grupy A czy C, od czego to zależy?

konto usunięte

0

@strazak1991 Według drabinki nie jest właśnie sprecyzowane jeszcze. Możliwe, że będzie losowanie lub zadecyduje inny współczynnik. Na razie jest napisane tylko 1A - 3B/C i 1C - 3A/B.

Doczytałem. Kto z kim zagra, zależy od kombinacji drużyn, które znajdą się na danych miejscach w małej tabelce. Jeżeli awansują drużyny z:

A i B, to 1A-3B, a 1C z 3A.
A i C, to 1A-3C, a 1C-3A
B i C, to 1A-3C, a 1C-3B

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?