La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1065 Culés

0

Panowie, Panie również, będę miał prośbę, chciałbym, aby zgłosiła się jakaś osoba w sprawie pomocy wyborów studiów.

konto usunięte

2

@jakub6623 powinieneś się sam zastanowić dobrze, w czym czujesz się mocny niż pytać innych o pomoc.

2

@jakub6623 ja Ci pomoge. Po pierwsze, żebyś nie żałował:
1. Idź na to co chociaż trochę Cię interesuje ( "Kto ma pracę, którą kocha - przez całe życie nie przepracuje ani jednego dnia").
2. Gdy już będziesz się zastanawiał nad wybranymi kierunkami np. trzema to dołącz do grupy na fb, popytaj osób, które są po studiach lub kończą, mocno zainteresuj się jak taka praca wygląda w rzeczywistości, bo ulotki kłamią.

1

@jakub6623 Ja mam z kolei inne zdanie. Mianowicie skończ studia, które są przyszłościowe i pozwolą ci zarobić jak najwięcej. Zainteresowanie zostaw sobie jako hobby, przynajmniej będą ci sprawiać przyjemność.

0

@FutbolowyJanusz
Bardziej chodzi o to, że prace już mam, nie jest źle, zarobki też nie da złe, a biorąc pod uwagę, że to podkarpackie, to sa nawet bardzo dobre, minusem jest to, że jestem pracownikiem fizycznym oraz pracuje w systemie 4 brygadowym.
Zastanawiam się nad kierunkiem, żebym dał radę połączyć pracę w takim systemie, oraz studia, tudzież, żeby mi potem studia dały możliwość jakiegoś awansu.

konto usunięte

2

@jakub6623 jeśli pracujesz 7 dni w tygodniu, na 3 zmiany, to ciężko ci będzie pogodzić taką pracę ze studiami. Powinieneś poszukać w międzyczasie pracy w ludzkich godzinach pracy, a studia robić w weekendy (sam mam taki plan).

0

@FutbolowyJanusz
Jest też możliwość aby dostać indywidualny tok studiów, wtedy chodzę tylko wtedy gdy daje radę oraz zaliczam wszystko normalnie :/

konto usunięte

0

@jakub6623 możesz spróbować i tak też zrobić.

0

@FutbolowyJanusz
Tylko kierunek :( czy zarządzanie nieruchomościami jakiś sposób pomoże?

konto usunięte

0

@jakub6623 to już od ciebie zależy. :D Macie tam w ogóle zapotrzebowanie na ludzi z takim wykształceniem?

0

@FutbolowyJanusz
Znaczy się wiesz, mistrzowie zmianowi są potrzebni, narazie praktycznie wszyscy są bez jakichkolwiek studiów,, czy nawet matury, kiedyś zostali wybrani sposrod pracowników i tak są, prawda jest taka, że wykrztalcenie tutaj nie jest do końca potrzebne, ale zawsze to przy możliwym awansie inaczej na mnie popatrzą jak będę miał wykrztalcenie wyższe i znał angielski, bo sama znajomość języka za wiele nie da :/

konto usunięte

0

@jakub6623 Chyba nie bardzo się zrozumieliśmy. Czy w twoim rejonie potrzebują zarządców nieruchomościami? Bo to, że tam gdzieś sobie jakichś mistrzów zmiany (domyślam się, że to w aktualnej pracy), mało mnie interesuje. Tak na marginesie - takich biorą, co włażą mocno w ass kierownictwu.

0

@FutbolowyJanusz

Jeśli chodzi o to, to niestety, ale w moim rejonie tego nie ma, al nikt nie mówi, że całe życie tutaj będę, a to, że dają tam praktycznie samych takich co liżą odbyty to wiem :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?