La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1761 Culés

5

Ewentualnie mogę się zgodzić na tego Gryzka ;)


2

@Gaucho Pomijając juz wszystkie apekty itp, to Griezmann nigdy nawet w 50% nie osiągnął poziomu Neymara za najlepszych czasów w Barcy.

2

@Gaucho Na jakieś pozycji ma grać Griezmann gdzie byś go postawił?? Lewe skrzydlo to tak jakby mu odciąć jedną noge. 70 % możliwości Griezmanna. Taktyki na bank nie zmienimy A więc będzie taki sam problem z Griezmannem jak z Coutinho

1

@Granto nie osiągnął też wielu innych rzeczy z którymi związany jest Neymar. Podzielam opinie, że to Dembele jest i powinien być przyszłością tego klubu, bardzo w niego wierzę i wiem, że może być przynajmniej na poziomie Neymara.

1

@kkbarca najchętniej to nie widziałbym tu ani jednego, ani drugiego. Jeśli już jednak jeden musi przyjść to wolę Antka, a nie jakieś kosmiczne pieniądze i pensja dla Neymara.

0

@Gaucho Nie wydaje mi się żeby Dembele osiągnął taki poziom. A wręcz jestem przekonany. Nie ta skala talentu, nie ten luz w grze kombinaycjnej, nie ta magia. Pamiętaj, że Griezmann w Barcy będzie zarabiał jakieś 17mln czyli tyle ile zarabiał Ney, wątpię że przy ewentualnym powrocie Braylijczyk dostanie pensję na poziomie 30mln. Obstawiam że to będzie właśnie kwota w okolicy 20mln. Do tego Griezmann to będzie casus Cou czyli ani snajper ani skrzydłowy. Najlepiej się czuje na fałszywej 9 albo na 10. Tam gra Leo więc kolejny zawodnik się zmarnuje. Przestanmy kupowac zawodników, którzy profilem nie są tym czego ten klub potrzebuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?