La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1399 Culés

0

Pojawiają się składy na przyszły sezon, więc wrzucę swój:

GK - Ter Stegen, Cillessen
PO - Wague + NOWY PO (taki, który będzie walczył o pierwszy skład; powinniśmy przeryć każdy zakątek ziemi by znaleźć kogoś na wzór AA z Liverpoolu, czy Kimmicha - młodego ale z wielkim potencjałem)
ŚO - Pique, de Ligt, Lenglet, Umtiti
LO - Alba, Filipe Luis
ŚP - De Jong, Arthur, Busquets, Riqui, Roberto, Alena, Vidal
N - Messi, Suarez, Dembele, Oyarzabal, Inaki Williams

uzasadnienie: jeżeli nasz scouting polega na zakupach nazwisk (typu Neymar, Pogba, Griezmann, Verratti) to myślę, że połowa La Rambli może wysyłać CV
powinniśmy przeryć rynek w poszukiwaniu młodego PO - takiego który ma papiery na wielkie granie
wtedy mamy 3 opcje na PO - nowego + Wague + jeżeli dwóch wcześniej wymienionych przerośną oczekiwania - Roberto
ŚO - Pique młodszy nie będzie, a de Ligt gwarantuje jakość
na długie lata
N - Oyarzabal + Inaki
Oyarzabal - przemawia za nim jakość, szybkość i technika; nie gra szefa, więc idealny zawodnik dla nas
Inaki - 186 cm + szybkość. Mieć dwie torpedy w składzie (Dembele + Inaki) i Messiego, który dogrywa na centymetry to idealne rozwiązanie na drużyny grające wysokim pressingiem, czy taki Liverpool z Anfield. Inaki przypomina mi po części Eto'o.

konto usunięte

10

@Mazi same głupoty

konto usunięte

0

@Mazi oyarzabal to skrzydłowy, a z tym graniem szefa to szukasz jakiejś nowej mody od Grabary typu "dzban"? zabrzmiało żałośnie

0

@adamek1910 dziękuję za argumentacje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?