- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1399 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1399 Culés
0
Pojawiają się składy na przyszły sezon, więc wrzucę swój:
GK - Ter Stegen, Cillessen
PO - Wague + NOWY PO (taki, który będzie walczył o pierwszy skład; powinniśmy przeryć każdy zakątek ziemi by znaleźć kogoś na wzór AA z Liverpoolu, czy Kimmicha - młodego ale z wielkim potencjałem)
ŚO - Pique, de Ligt, Lenglet, Umtiti
LO - Alba, Filipe Luis
ŚP - De Jong, Arthur, Busquets, Riqui, Roberto, Alena, Vidal
N - Messi, Suarez, Dembele, Oyarzabal, Inaki Williams
uzasadnienie: jeżeli nasz scouting polega na zakupach nazwisk (typu Neymar, Pogba, Griezmann, Verratti) to myślę, że połowa La Rambli może wysyłać CV
powinniśmy przeryć rynek w poszukiwaniu młodego PO - takiego który ma papiery na wielkie granie
wtedy mamy 3 opcje na PO - nowego + Wague + jeżeli dwóch wcześniej wymienionych przerośną oczekiwania - Roberto
ŚO - Pique młodszy nie będzie, a de Ligt gwarantuje jakość
na długie lata
N - Oyarzabal + Inaki
Oyarzabal - przemawia za nim jakość, szybkość i technika; nie gra szefa, więc idealny zawodnik dla nas
Inaki - 186 cm + szybkość. Mieć dwie torpedy w składzie (Dembele + Inaki) i Messiego, który dogrywa na centymetry to idealne rozwiązanie na drużyny grające wysokim pressingiem, czy taki Liverpool z Anfield. Inaki przypomina mi po części Eto'o.
10
@Mazi same głupoty
0
@Mazi oyarzabal to skrzydłowy, a z tym graniem szefa to szukasz jakiejś nowej mody od Grabary typu "dzban"? zabrzmiało żałośnie
0
@adamek1910 dziękuję za argumentacje