La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1488 Culés

3

rzygać się chce tym de ligtem xD on się zastanawia jakby go mieli przynajmniej zamrozić i wysłać w kosmos

0

@snoopdegie nie dziwie mu sie w sumie. W takim wieku tak wielka decyzje podjac nie jest latwo.

0

@DawidekFCB a to niech gość usiądzie jak mężczyzna, przemysli wszystkie za i przeciw i bez komentowania podejmie decyzję. Jaja nie zniesie a im dłużej będzie myślał tym większe wątpliwości. Wiadomo że to ciężka decyzja, ale on też nie wybiera jeszcze klubu w którym będzie umierał, no chyba że serio na psg się zdecydowali a papcio raiolą

1

@snoopdegie A co ma odpowiedzieć na pytania dziennikarzy? Łatwo napisać bez komentowania, gdzie nie jest się w jego sytuacji.

0

@SeeleyBooth a co ma powiedzieć? nie będę odpowiadał na pytania, utrudniacie mi podjęcie decyzji w spokoju. O wszystkim się dowiecie jak wszyscy i tyle. Przecież nie przypalają go palnikami xD

0

@snoopdegie tak, ale troche ciezko jak w mozgu miesza Ci Raiola, ktory jest pazerny na kase.

konto usunięte

1

@snoopdegie
Mam podobnie. To jest duży dzieciak i tyle.
Wystarczy Jasno powiedzieć. Tego i tego dnia podejmę decyzję. Nikt go nie zmusza co ma wybrać chodzi tylko o jasny przekaz. Typu 15 lipca powiem gdzie przechodzę.
Jakoś ukrucic ten cyrk, który sam z swoim agentem powoduje.

konto usunięte

1

@DawidekFCB Sam sobie wybrał takiego agenta. Który mówi mu co ma robić.
Liczę, że Barca kopnie w tylek tego Raiole i jego klienta.
Nie jest to ktoś za kogo warto przepłacać. Dali propozycje i koniec. Nie chcę to niech targa do innego klubu. Nie jest to ktoś niezbędny. Na SO ma kto grać.

0

@snoopdegie Wy macie sraczke na jego temat. Dajcie chłopakowi podjąć decyzję w spokoju. Jeśli potrzebuje więcej czasu na namysł to go potrzebuje. Wielu z was ciągle zapomina, że to jest jego życie i ma prawo przeżyć go po swojemu. Zacznijcie żyć swoim życiem, a nie cudzym.

0

@SeeleyBooth nie sraczke na jego temat tylko i w piłce i w ogólnie pojętym świecie ludzie od zarania dziejów podejmowali ciężkie decyzje a widzę z roku na rok robi się to coraz większy nielad artystyczny. Niech podejmuje decyzje w spokoju tak jak mówisz, a nie karmi te media a one rozkrecaja tydzień w tydzień że to kluczowy tydzień dla de ligta

0

@DawidekFCB z urzędu mu go przydzielili? :P

0

@snoopdegie kto wie jaka oni umowe maja lol

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?