La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

konto usunięte

3

Dlaczego kluby wydają gigantyczne pieniądze na pensje prezesów, pracowników, trenerów, dyrektorów sportowych czy skautów, skoro przeciętny forumowicz wie lepiej, jak trenować, kogo kupić i jaką dać mu pensję? I co najważniejsze, nie musi być nawet z zespołem, bo wszystko widzi sprzed ekranu komputera. Taki człowiek orkiestra, który dogląda klubu kilkanaście minut dziennie, a głupie zarządy zatrudniają ludzi, którzy z tymi piłkarzami niepotrzebnie spędzają długie, długie godziny na treningach czy spotkaniach taktycznych. Taki internetowy trener kilkoma ruchami potrafiłby zdobyć sekstet, a także zatroszczył się o finanse klubu. Niby XXI wiek, a kluby zacofane!

1

@NeroTFP ja nie wiem, ale... zauważ, że mnóstwo osób "wewnątrz" klubu (nawet Ci, którzy zarządzają obecnie kwestiami transferowymi, negocjacjami itd.) to nasi byli zawodnicy (np. Abidal, Roberto)... Tak między nami - naprawdę uważasz, że nagle, po zakończeniu kariery, nabyli odpowiednich umiejętności (np. negocjacyjnych)?
Odnośnie naszego skautingu - zobacz: Bojan Krkić senior (ojciec naszego byłego zawodnika), czy Goran Vučević... naprawdę uważasz, że na 100% mają lepszy pogląd od wszystkich forumowiczów?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?