La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

konto usunięte

2

Oby Barca nie zdecydowała się wziac Alvesa, ani Filipe Luisa, bo nam potrzeba prawdziwej konkurencji, a nie zawodników którzy tak naprawdę dorabiaja sobie tylko

konto usunięte

8

@Chwytliwy ciężko o konkurencję dla Alby za nieduże pieniądze. Luis jako zamiennik swoje by zrobił. Żaden Grimaldo raczej nie będzie na ławce siedział.

9

@Chwytliwy Przecież Alby nikt nie wygryzie przez jeszcze najbliższe 2 lata, więc Luis nie byłby złym wyborem.

10

@Chwytliwy Alves jakby przyszedł to nadal by było Alves >>>>>>>>>>>> Roberto >>>>>>> Semedo.

1

@Chwytliwy płacić ogromne pensje 33 i 35 latka przy naszej sytuacji to byłoby niezrozumiałe.Razem zarabiają 12 mln eur w Atletico i PSG,nie wiem czy zgodzili by się obciąć to przez pół.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB aha, czyli znowu z ręką w nocniku i zajezdzanie alby, nie wspomnę o sporej pensji dla Luisa, nie dzięki, nam trzeba zawodnika który wywrze presję i będzie rywalem, Real kupił Mendyego, to my odpowiedzmy podobnie, ale firpo

konto usunięte

0

@Bambus150400 digne gdy był to nie był etatowym ławkowiczem, także taki firpo który jednak bardziej tutaj pasuje tymbardziej nie powinien być

konto usunięte

0

@IronSanHybrid no i? Nie trzeba nam i tak daniego, tylko trzeba nam porządnego prawego defensora, albo postawienie na Wague

3

@Chwytliwy Kupili Mendyego bo Marcelo obniżył loty i jest już słaby. Powiedz mi kogo Real miał na LO gdy Marcelo był w TOP3 lewych obrońców na świecie? Gdyby Brazylijczyk dalej był w formie Mendyego w Realu byśmy nie zobaczyli.

konto usunięte

0

@DonAndresFCB no i? Alba też drugą połówkę miał średnia, dla mnie brak rywala na lewej stronie będzie żałosny, znowu zajezdzamy Jordiego, a jak mamy zamiennik, to z Atletico, a tym graczom niezbyt ufam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?