La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

0

Barca a piłkarze z Afryki. Tak sobie myślę, że w naszym zespole zazwyczaj nie sprawdzali się piłkarze z Afryki. W zasadzie jedyną gwiazdą był Etoo. Inni mieli raczej epizody. Jak myślicie z czego to wynika? Tak mi się to nasunęło bo ruszył PNA i od nas tylko Wague który jest głębokim rezerwowym.

10

@betonito Toure, Keita.

0

@betonito Eto, Toure, Keita to mało? Bardzo ważni gracze w naszej historii.

0

@SeeleyBooth Toure wyleciał z klubu jak go zjadł Busi i ostatecznie stał się legenda City. Nie mówię o.zawodnikach którzy byli w składzie ale o prawdziwych gwiazdach, pokroju Etoo, Salaha, Drobny, Okochy, itp

konto usunięte

0

@betonito A Abidal?

0

@betonito Kto, co, kogo zjadł? Toure wyleciał z klubu, bo Guardiola postawił na Busquetsa, mimo, że Yaya przewyższał go we wszystkim. Każdy kto pamięta tamte czasy doskonale wie jak fantastycznie grał. Podejrzewam, że gdyby nie Pep to siedzialby tutaj bardzo długo, a o Busim nikt by nigdy nie usłyszał.

0

@betonito Kto się tak nie sprawdził? jak wymieniłeś Salaha to Toure w tym gronie też powinien się znaleźć

0

@Socjopata Abidal jest Francuzem, urodził się w Lyonie, więc pełnoprawny obywatel Francji

konto usunięte

0

@Socjopata słonko mocno przygrzewa?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?