- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1358 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1358 Culés
0
Było @TeamThiago, to czas na @TeamDani ^^
1
@SeeleyBooth nie no, bezapelacyjnie magik Thiago.
8
@SeeleyBooth @TeamNeymar :)
9
@SeeleyBooth @teamdouglas
1
@BarcaInfo @TeamGriezmann, @TeamDani, @TeamGuerreiro, @TeamNdombele
0
@SeeleyBooth Ja dalej @TeamThiago
0
@SeeleyBooth śmieszna jest ta chęć na 36 latka który będzie pobierać pewnie dużą pensje, oraz który już nie gra tak jak kiedyś, i na pewno w obronie będzie do kitu, bo w psg już kehrera musieli tam wystawić, bo tak dani nie wyrabial, dodam odejście po którym zostawił niesmak, i zarząd który nie na rok, ale zapewne na 2 by go zatrudnił, bo dobre serce mają przecież, a wague dostałby ogromną blokadę, bo dodam że jest nadal semedo i Roberto, i moussa byłby raptem 4 wyborem jakby semedo został
Wspaniały deal, nie ma co
0
@Chwytliwy Logiczne, że przyjście Daniego wiąże się ze sprzedażą Semedo.
0
@Bartek22 Szkoda chłopaka, ale co zrobisz.
0
@SeeleyBooth no to i tak wague będzie 3 wyborem, ja jestem absolutnie na nie takiemu ruchowi, do tego Barca to dziady, masz cancelo który w sumie jest na promocji,i wague u siebie który pokazał że sto razy lepiej pasuje niż semedo, a nie, dani Alves może wrócić xd
0
@Chwytliwy Z jednej strony piszesz o Wague, a z drugiej o młodym Cancelo. Coś tu się rozmywa.
0
@SeeleyBooth pisze o lepszych opcjach niż Alves jeśli chcemy kupić prawego defensora, wtedy i wague, i cancelo mogliby spokojnie raczej dawać radę, bo Roberto to żart na prawej stronie, a semedo tutaj nie pasuje, dla mnie to jest rozwiązanie
0
@Chwytliwy Ja piszę o daniu szansy Wague i zabezpieczeniu pozycji doświadczonym Alvesem.