- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1742 Culés
4
Jutro decyzja de Ligta. Próbuję sobie wmówić, że wkradła się już lekka obojetnosc co do tego transferu, ale tak nie jest. Szkoda, że chce tak dużo kasy, chłopak jest skazany na sukces.
5
@masq ja juz go sobie odpuściłem, jak przyjdzie to dobrze w jak nie to trudno i płakać nie będę, nie ma sensu przekonywać kogoś kto nie chce grać dla Barcy, mając takie nastawienie to za kilka lat i tak Raiola by go buntowal do odejścia, za 2 sezony i tak trafi do Realu lub City
0
@masq Pewnie dlatego chce tak dużo kasy. Gdyby środek obrony nie był tak konkurencyjny u nas to juz bysmy go zakontraktowali.
6
@szymon6847 Pique 32 lata, Umtiti szpital i strach przed operacją. Nasz środek obrony nie jest konkurencyjny...
1
@szymon6847 ktoś tutaj ostatnio dodawał porównanie obrony naszej z Juve i wychodzi ze jest całkiem podobnie.
zresztą jaka my mamy obronę? Pique który jak zawsze pierwsze miesiące będzie grać średniawo, Umtiti czyli człowiek kontuzja który woli leczyć się u arabskiego szamana niż w klubie no i Lenglet, ten jako jedyny jest chyba pewniakiem do prezentowania przyzwoitego poziomu.
1
@masq A Todibo?
1
@SeeleyBooth Wielka niewiadoma w połączeniu z 'odwagą' Valverde raczej nie wróży nic dobrego.
1
@Avada Kedavra Już widze jak któryś Lenglet, Umtiti, Pique albo Ligt zgadzają sie być rezerwowymi...
2
@szymon6847 Umtiti jest rezerwowym i nie wygląda jakby cierpial.
0
@masq 32 lata, czyli jeszcze sporo przed nim, min 3 lata w topce o ile mu nie odwali, Umtiti nie bedzie rezerwowym, Lenglet nie ma podstaw, zeby byc na lawce.
0
@masq Zobaczysz w przyszlym sezonie. On nie macharakteru na ławe.
1
@szymon6847 Jak prześledzić wszystkie wywiady z Pique to można wywnioskować, że nie będzie długo zwlekać z piłkarską emeryturą.
0
@szymon6847 będzie rezerwowym bo kolano nie pozwoli mu grać
1
@masq daj ten wywiad, gdzie Pique mówi o odejściu na emeryturę?
0
@Bagsik88 Wprost tego nie powiedział, ale można to wychwycić 'miedzy spowami'. Nie jestem w stanie teraz przytoczyć. W podobnym tonie wypowiada się Busquets.
1
@masq Pique raz o tym mówił w dzień niewiniątek....on nawet w inny dzień śmiał się z tego.
0
@masq Z dwojga i tak cieszę sie bardziej ze trafił do nas De Jong a nie De Light