La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1805 Culés

0

Podobno Raiola chce klauzule wykupu w kontrakcie De Ligta. Może to znak że na Barce po prostu przyjdzie czas. Chłop ma tylko 19 lat więc niech sobie faktycznie pogra w Juve i za rok może dwa przyjdzie do nas gdy Gerrard nie będzie gwarantował solidnej gry w obronie. Faktycznie Pique nie do wygryzienia na tę chwilę a klub uparł się że musi być lewo nożny stoper w 11 meczowej, więc na pewno nie grał by tyle ile w Ajaksie. Mimo wszystko cały czas liczę że trafi do nas już w tym oknie transferowym.

3

@Sznejk Super, wtedy zapłacimy 150 mln za stopera.

4

@Sznejk To ma sens, przechodzić teraz do Juve żeby za rok przejść do Barcy.

1

@Sznejk chce klauzuli, bo agenci (a szczególnie ten...) dostają potężne prowizje z transferów. Zostawia sobie furtkę na przyszłość, żeby nikt ewentualnie nie mógł go zablokować. Pytanie jeszcze jaka ma być ta klauzula. Jak 500 mln, to już może sobie darować, ale jak 200, to za kilka lat kto wie. Przy tej inflacji narybku piłkarskim to może być kwestia czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?