La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

konto usunięte

37

Suarez napastnikiem jest wybitnym, ale jego bardzo często nie da się lubić. Przecież są kamery, że jemu nie jest wstyd tak się zachowywać na boisku, jakieś ciągłe machanie rękami, namawianie sędziów do kar itp. Rozumiem, że chce korzyści dla drużyny, ale są pewne granice, a on te granice już bardzo często przekraczał.

5

@student97r Taki ma temperament po prostu. Oprócz tego machania zasuwa do każdej piłki przez 90 minut.

0

@student97r Najbardziej zdenerwowałem się na jego rękę na mistrzostwach świata...to było poniżej wszelkiej krytyki.


konto usunięte

0

@Nano22 I tego mu nie odmawiam, walczak jakich mało i to się bardzo chwali, ale mi byłoby po prostu wstyd naciągać sędziego na momentami absurdalne rzeczy. Tym bardziej, że jako pracuś wcale nie musi tego robić, bo jest w stanie szybko odebrać piłkę. Takie zachowania powinny być mimo wszystko karane.

konto usunięte

0

@Nano22 co nie znaczy że należy to akceptować, wariat boiskowy

0

@student97r Masz rację. Jednak wydaje mi się że on tego nie robi umyślnie czy złośliwie. Taki po prostu jest, ogarnia go chęć wygranej. Taki Cristiano według mnie też wymusza karne bo chce być najlepszy, a każdy karny to gol strzelony więcej. Nie sądzę żeby był złym człowiekiem i umyślnie chciał oszukiwać.

konto usunięte

0

@Nano22 W żadnym wypadku nie twierdzę, że ten co się tak zachowuje na boisku jest złym człowiekiem. :) Nie wiem jakie to są motywy, ale chciałbym takich zachowań w sporcie jak najmniej, bo niestety, ale raczej nie da się ich pozbyć w ogóle.

9

@koksik2700 Ja akurat za to go podziwiam. Uratował Urugwaj, a wszystko odbyło się zgodnie z zasadami gry, czyli zagranie ręką w polu karnym, gdy piłka leciała do bramki = czerwona kartka + rzut karny.

1

@KamQiX Cóż, masz takie prawo. Dla mnie po prostu zachował się jak szmaciarz wtedy. :)

3

@koksik2700 Bez przesady, dobrze zrobił. Nie fair, ale został odpowiednio ukarany - czerwoną kartką, a Ghanie przyznano karnego. Gdyby zrobił to np. Grosik w adekwatnej sytuacji dla Polski to bym go za to ukochał. Dużo gorsze był jego ugryzienia. Ale i tak dla mnie takie akcje Suareza nawet w najmniejszym stopniu nie są tak karygodne, jak chamskie i brutalne faule.

1

@PJ777 Przepis nie zabrania klasy. W adekwatnej sytuacji wyobraź sobie np. Puyola.

konto usunięte

0

@student97r Miał pełne prawo domagać się kary. Wague za naruszenie nietyklanosci kibica dostał 4 mecze ZAWIESZENIA
Jara tu gościa centralnie skosił ,a ie miał takiego prawa

0

@koksik2700 Puyol to klasa absolutnie wyjątkowa i w cudowny sposób utożsamiał cechy Barcelony (te dawne). Jak najbardziej masz rację. Natomiast dla Suareza klasa jest mniej ważna, niż zwycięstwo jego reprezentacji. Po prostu. I mówię - tutaj zagrał wbrew przepisom i został adekwatnie ukarany. Dużo gorsza była np. ręka Henry'ego. Albo chamskie faule van Bommela na Inieście.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?