La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1125 Culés

18

Jak ostatnio oglądałem mecz z Katarem i ćwierćfinał z Wenezuelą, to zauważam, że Argentyńczycy wzięli sobie do serca krytykę, że liczą tylko na Messiego i już nie próbują na siłę kierować wszystkich piłek do niego. A dzisiaj nawet w dobrych sytuacjach byli w stanie go ominąć i zagrać do kogoś innego. To na pewno na plus, że przynajmniej próbują budować drużynę wokół Messiego.

Druga sprawa, że Messi w tej kadrze jest totalnie zjechany psychicznie. Gra jak nie on i myślę, że tutaj głowa jest jego największym problemem.

0

@KamQiX Najważniejszym problemem Messiego na tym turnieju jest zmęczenie sezonem w którym tyle serca zostawił w LM

1

@KamQiX Grają tak od początku... chciałem nawet pisać że powinniśmy zatrudnić tego trenera przynajmniej jako pomocnika jak już go wywalą z Argentyny bo chłop zrobił coś czego nie potrafi zrobić kolejny już trener w Barcelonie ... Argentyńczycy grają tak jakby Messi to był nie Messi a po prostu jeden z teamu ... słabo im to wychodzi bo są bardzo marni indywidualnie ... ale przynajmniej starają się sami kreować nie grając wszystkiego na Messiego... Z potencjałem naszych zawodników byłoby to coś nieprawdopodobnego...
Chciałem tak napisać ale potem zobaczyłem że setki osób wypisuje tu że znowu Messi sam gra ... wszyscy tylko liczą na Messiego itp. Zwątpiłem w celowość mojej wypowiedzi.
Tak więc zgadzam się z tobą widać to że się starają grać z Messim a nie na Messiego.

2

@GeraltzKatalonii Skończ błagam ... jakie zmęczenie on w tym sezonie był wypoczęty jak nigdy ... najmniej minut od lat. Sam po meczu z Live mówił że był wypoczęty skupiony ale nie wyszło ... przestańcie już z tym zmęczeniem ... nikt nie jest zmęczony tylko Messi który przebiega 40% mniej niż każdy inny piłkarz na boisku w trakcie meczu :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?