La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1072 Culés

1

Jeśli Kupimy Griezmana (chyba już zaklepany) i Neymara i sprzedamy Coutinho i Dembele jak niektórzy piszą to skrzydłowych dalej nie będziemy mieć w razie kontuzji. Ja to nie chciałbym sprzedać żadnego bo lubię ich xD Szkoda pożegnać się z którymkolwiek z nich xD

0

@damian16161212 Zobaczymy co pokaże przyszłość bo może tylko Griezmann przyjść jeszcze a z Neymarem wyjdzie to samo co z Cou w okienku 17/18

0

@damian16161212 jeszcze Malcom jest xD

konto usunięte

0

@Coutinho007 coutinho wtedy nie wypalil bo brali sie za niego doslownie pod koniec okienka. jeszcze lipiec sie nie zaczal a juz jakies kroki ku neymarowi czynia, wiec jest ok.

0

@Cvzx Który zostanie sprzedany. Może ktoś wyłóży te 50 mln za niego i papa.

0

@_arti Już wczesniej było, że chcą Cou. Telenowela trwała z nim prawie całe okienko pamiętam i były kwestie godzin, kwestie dni Ale i tak nie pykło wtedy. Może być też tak samo z Neymarem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?