La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

17

Ojciec Neymara przed wyjazdem do PSG ostrzegał go, że będzie żałował, jeśli opuści Barçę. [Fernando Polo - MD]

To jak to w końcu jest z tym ojcem Neymara?

24

@Gaucho Ojciec Neymara w sierpniu 2017 roku dla COPE: "Ja byłem po stronie Barcelony, chciałem przekonać Neymara do pozostania. Zmieniłem zdanie w związku z postawą zarządu. Decyzję podjął jednak mój syn."

konto usunięte

5

@Gaucho Że powie wszystko, byle był hałas - taki człowiek-chorągiewka...

0

@GregSTG właśnie też tak mi się wydaje.

6

@Gaucho Czytałem artykuł że w noc poprzedzającą opuszczenie Barcelony, Neymar spędzał czas w swoim domu wraz ze znajomymi i ojcem. Pod domem Neymara zgromadzili się kibice którzy nie przyszli go obrażać ani nic w tym rodzaju, tylko chcieli go jeszcze przekonać do pozostania. Później wyszedł do nich ojciec Neya, mówiąc żeby poszli do domu, bo decyzja została przez niego podjęta i on sam nie zdołał go przekonać do pozostania. W "filmiku pożegnalnym" który Neymar też mówi, że sprzeciwił się swojemu ojcu i poszedł swoją drogą.

0

@Gaucho A jak to w końcu jest z tą wypowiedzią Olmo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?