- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1509 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1509 Culés
54
Denis zawsze był średnim zawodnikiem, który tylko pokazywał od czasu do czasu swój potencjał. To odpowiedni zawodnik na taką Celtę, czy innego średniaka z La Ligi. Czasami potrafi zrobić coś efektownie, ale nie efektywnie. Notuje głupie straty, często przesadza z dryblingiem i pod względem taktycznym wygląda po prostu bardzo słabo. Całe szczęście, że wreszcie odszedł. Na Barcelonę zdecydowanie za słaby i to o kilka poziomów. Liczę, że w Celcie będzie mu się wiodło. Powodzenia.
0
@ViscaBarca123 przy super gwiazdach cieniuje, ale tam będzie spokojnie błyszczał ;)
0
@ViscaBarca123 Jeszcze do tego walenie na oślep na bramkę rywala i podawanie piłki do niewidzialnych partnerów. Dla mnie jeździec bez głowy to był, który miał za duże o siebie mniemanie i to go zgubiło.
0
@ViscaBarca123 kilka lat temu potrafił grać bardzo dobrze. Wiązałem z nim wielkie nadzieje, ale nie wypaliło. Na pewno wyróżniał się swego czasu.
3
@kerouac Czasy w Celcie na pewno miał dobre. Oby tam też wrócił do formy. Życzę mu jak najlepiej.
0
@ViscaBarca123 dokładnie, tak samo gomes, i takie średnie kluby im służą
1
@ViscaBarca123 Wszystko się zgadza poza tym dryblingiem, on nie notuje strat wynikających z dryblingu, bo po prostu w niego nie wchodzi :)
Z zawodników Barcelony w ostatnich latach chyba tylko Paulinho i Rafinha irytowali mnie bardziej. Czuję się jakbym zrzucił duży balast, no niesamowite, że Denisa wreszcie nie ma w klubie. Piękna sprawa.
Przeraża mnie ilu przez Barcelonę w ostatnich latach przewinęło się niby młodych i zdolnych, a tak naprawdę przeciętniaków, podczas gdy Real w miejscu tych wszystkich Gomesów miał lub ma same perełki, jak Llorente, Ceballos, Vinicius i tylko indolencja Zidana oraz fakt, że tych perełek jest po prostu za dużo i nie mają czasu, żeby grać nas uratowała.
0
@ViscaBarca123 w Villareal grał Bardzo dobrze.
0
@MarioVeB! Zgadza się. Tam też.