La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 643 Culés

2

Na dzień 1 lipca 2019 rok, godzina 11:12 kadra Barcelony wygląda następująco:
- bramkarze: Ter Stegen, Neto
- obrońcy: Jordi Alba, Piqué, Lenglet, Umtiti, Todibo, Semedo, Sergi Roberto
- pomocnicy: Arthur, Rafinha (na wylocie w sumie), Vidal, De Jong, Busquets, Rakitic, Alena
- atakujący: Messi, Suarez, Dembele, Coutinho, Malcom

0

@BigShaq A Emerson?

2

@BigShaq Obecnie moim zdaniem powinniśmy pozbyć się Rafinhi, Vidala lub Rakiticia i Malcoma.

0

@BigShaq Jak sugerujemy się transfermarktem to mozna dopisać Puiga i Wague.

0

@BigShaq
✔ bramka super
✔ obrona środek też niczego sobie,będzie rywalizacja pomiędzy 3 stoperami i jeden młody
☒ boki obrony do wzmocnienia,przede wszystkim lewa.szczerze mówiąc to jakbym miał do wyboru pakować taką kasę w transfer Neymara a wzmocnić boki obrony topowymi zawodnikami to wybrałbym to drugie zdecydowanie.Grimaldo i Kimmich to marzenie.
✔ pomoc wygląda nieźle,raczej trzeba jeszcze kogoś sprzedać i powinno paść na Rakitica.odeszli Gomes i Denis ale oni nie byli w planach.Zostałbym przy Busquetsie,de Jongu,Arthurze i Vidalu,Alena i Puig w łatwiejszych meczach.Frenkie-Arturo-Arthur to byłby mój wybór.
✔ skrzydłowi: Messi,Dembele,Coutinho,Griezmann - wystarczy wymienić nazwiska i nie trzeba komentarza.Malcom raczej nie pogra w ogóle kiedy przyjdzie Griezmann.
☒ środek ataku to w tym momencie rozsypka,Suarez nie jest w stanie już zapewnić tego co kiedyś czyli bramek i równej formy a Griezmann to ewentualnie rozwiązanie tymczasowe.kolejna pozycja po bokach obrony gdzie wzmocnienia są bardziej potrzeba niż zakup Neymara kiedy ma się takich skrzydłowych.

0

@Veb1233 zapomniałem o nim w sumie. Niezbyt szło mu w tym Betisie. Najlepiej jakby tam został na rok, co najmniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?