La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

0

Panowie, może ktoś będzie wiedział jak pomóc.
Mam telewizor philips, jak chce odpalić Playera tvn to zamiast tego odpala mi YouTube. Wie ktoś jak to zmienić? Wcześniej było wszystko spoko

konto usunięte

0

@ArterkHD Miałem podobnie, że nie działał mi YouTube. W moim przypadku pomogło wyciągnięcie wtyczki z telewizora (na włączonym telewizorze). Poważnie, pomogło.

Ps: Ewentualnie spróbuj odinstalować aplikację, ewentualnie zainstalować na nowo.

0

@NeroTFP kurcze, może odinstalowanie coś da..

konto usunięte

0

@ArterkHD Ewentualnie może spróbuj wejść w ustawienia i przywrócić do ustawień fabrycznych? To też często pomaga. Tak jakby uruchomienie urządzenia od nowa. Wszystko się zresetuje i moze będzie okej. U mnie tez na Phillipsie ostatnio YT wariował, ale po jakiejś aktualizacji pomogło.

Może faktycznie spróbuj zresetować do ustawień domyślnych...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?