La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1222 Culés

3

Rozegrałem kilkadziesiąt godzin w "Days Gone" i naprawdę mogę polecić tą grę, obowiązkowa pozycja dla fanów zombie, patrząc na ogólny postęp to czeka mnie jeszcze wiele godzin znakomitej rozrywki.

0

@MesQueUnClub_87 No proszę. Pierwszy raz widzę taką pochlebną opinie o niej. Naprawdę jest, tyle bugów jak mówią?

0

@MesQueUnClub_87 tez gram. Fajny klimat, ale wydaje sie niedorobiona.

0

@sebasek99 To chyba nie grali w Kingdom Come Deliverence xD
Osobiście nie czepiam się takich rzeczy, że raz na jakiś czas jak podczas jazdy motorem gra mi lekko przytnie na 3 setne sekundy, z bugami typu, że gościu się np. gdzieś wiesza i nie może iść po prostu się nie spotkałem, więc w sumie nie wiem o co halo, raz mi wyskoczył jakiś błąd i gra wyszła do menu konsoli, mi się gra płynnie i plusy jak dla mnie zdecydowanie miażdżą te minusiki bo wiadomo, że nie jest tak dopracowana jak np RDR II.

1

@MesQueUnClub_87 Potwierdzam, gra z niesamowitym klimatem apokalipsy zombie :) troche błędów i niedoróbek jest, ale ogólny fun z młócenia hord wszystko to przykrywa i tuszuje :)

1

@sebasek99 Mam za sobą całą kampanie dwa razy mnóstwo zadań pobocznych i tylko raz wyrzuciło mnie z gry. Gram od premiery wszystko na bieżąco aktualizuje i nie mam problemów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?