La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 902 Culés

konto usunięte

2

Nie wiem skad tutaj komentarze, ze niby ujmujemy cokolwiek De Ligtowi. Z tego, co widze, to kazdy uwaza go za swietnego stopera. Po prostu nie podoba sie ludziom to, ze malolat juz na starcie chce 15 baniek. Tez czesto powtarzam, ze to nie nasza kasa, wiec zaden problem, jednak sa jakies granice. Za 4-5 lat mlody chcialby jeszcze wiecej. Skoro taki Alba, ktory jest najlepszy na swiecie na swojej pozycji, a do tego jest naszym wychowankiem i bardzo utytulowanyn graczem, nie zarabia takiej kasy, to tym bardziej malolat tyle nie powinien dostac na start.

Mamy swietnego Umtitiego, Lengleta, a do tego doswiadczonego Pique i mlodego Todibo. Tez bym chcial De Ligta, ale chłopakowi coś się pomyliło (byc moze przez pazernego agenta). Nic na siłę.

0

@LuisSalvano Z tą pensją to bym brał sporą poprawkę. No bo skoro Juventus bez problemu miałby mu dać te "15 baniek" pensji za sezon to czemu niby by sie tak targowali o te 10mln z Ajaxem zamiast wyrównać ofertę Barcelony?

0

@Striker na pewno na kwestie pensji wplyw maja kwestie obciaz podatkowych a te sa rozne dla Wloch i Hiszpanii. Do tego albo weszly albo mialy wejsc dodatkowe korzystne warunki w tym temacie we Wloszech

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?