- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
1
Dzisiaj Militao na konferencji prasowej poczuł się źle i dostał zwrotów głowy, a to wszystko przez... pytanie o Neymara i jego przyszłość., które najwidoczniej go oszolomiło.
Chyba już wyobraził sobie jak będzie nim kręcił podczas El Classico.
6
@szkutnik91 No i po co takie żarty? Ze zdrowia zawodnika? Przesada
15
@Chwytliwy haha jaka spina
13
@Chwytliwy poluzuj gatki :D
0
@szkutnik91 Czy czasem BarcaInfo nie dodał tego godzine temu, co sam zresztą polajkowałeś i teraz wrzucasz znowu to samo? Suchy, żałosny i miałki tekst o kręceniu?
1
@szkutnik91 Nie, nie poluzuje, bo to jest słabe akurat
I czekaj czekaj, czy ty nie zrobiłeś właśnie kopiuj wklej zdania Barca Info? Bo mi się wydaje że tak
0
@Chwytliwy nie, nie zrobiłem. Jak chcesz to sobie porównaj i nie szukaj na siłę sensacji jak zwykle. Nie czytam wszystkiego co jest na La Rambli, napisałem to co chciałem. Ale widocznie myślę tak samo jak on, taki zbieg okoliczności.
Edit: Rzeczywiście teraz znalazłem ten post. Wysłać kwiaty w ramach przeprosin?
0
@szkutnik91 Zdanie Barca Info: "Podczas gry w El Clasico będzie musiał opuścić boisko jak Leo nim zakręci :P"
Twoje zdanie: "Chyba już wyobraził sobie jak będzie nim kręcił podczas El Classico."
To że zmieniłeś zawodników, to i tak wychodzi na jedno, więc nie kłam
2
@szkutnik91 Stary czemu kłamiesz? Po co Ci to? Teraz jeszcze udajesz, że znalazłeś ten post, a sam dałeś zielonego herba pod tamtym postem jako jeden z pierwszych...
0
@Chwytliwy zawroty głowy kojarzą się z kręceniem ;). Nie ma sensu w tym co piszesz. Jakbym napisał.. "Nie lubię Realu" i Barcainfo to samo pod innym komentarzem to też byś mnie oskarżył o prawa autorskie? Zastanów się co piszesz bo nie mam w tym ani ładu ani składu. Pozdrawiam.
0
@szkutnik91 Zastanów się nad pisaniem prawdy, bo słabo ci to wychodzi, i nie pozdrawiam