La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1365 Culés

2

"Co można powiedzieć po takim meczu, jaki dziś przydarzył się Legii Warszawa na Gibraltarze? Ano kilka rzeczy przychodzi nam do głowy, z przeprosinami włącznie, są wręcz na szczycie listy. Tymczasem obserwujemy festiwal, w trakcie którego – wybaczcie, że tak wprost – wy****ło nam żenadometr. Rozpoczął Aleksandar „Europa to nie jest słaby zespół” Vuković i od razu walnął numer jeden wakacyjnych przebojów, ale okazało się, że jego piłkarze to jeszcze lepsi artyści.
Nowy hit numer jeden, od razu zaznaczmy – nie do przebicia: „Jestem dumny z pracy, jaką wykonaliśmy” w wykonaniu Carlitosa."

Ci ludzie w ogóle zdają sobie sprawę z wczorajszego meczu? Zdają sobie sprawę, że są totalnym pośmiewiskiem? Jak polska piłka ma rosnąć w siłę (lol), skoro najbogatszy klub w kraju robi taką żenadę nie tylko na boisku, ale też niezwykle inteligentnymi wypowiedziami?

http://weszlo.com/2019/07/12/jedno-slowo-duma/

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?