La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1511 Culés

5

Nigdy nie przepadałem za Antkiem, nigdy nie darzyłem go sympatią. Jednak napastnik tej klasy, tak uniwersalny w ataku, za 120 milionów (przy obecnych cenach na rynku) to dobry transfer.
Nawet najwięksi malkontenci, których w szeregach kibiców Barcy nie brakuje, będą musieli się nagimnastykować, aby dotychczasowe zakupy w tym okienku krytykować. Holender i Francuz to doskonałe nabytki. Zamiana mojego ulubieńca Jaspera (któremu życzę sukcesów w nowym klubie) na Norberta, to też całkiem niezły interes jeżeli chodzi o zachowanie jakości na pozycji bramkarza.
Osobiście uważam, że atak mamy fenomenalnie obsadzony i nie potrzeba nam już Brazylijczyka. Raz, że może to zaburzyć budżet płacowy, a dwa, że może to zaburzyć balans pomiędzy atakiem i obroną.
Oczywiście mogę się mylić i wszystko może funkcjonować bardzo dobrze, nie jestem ekspertem od taktyki. Obecnie najważniejsze, aby klub poszukał zmiennika Alby i ostatecznie pożegnał się z zawodnikami, z którymi zamierza się pożegnać, albo z tymi, którzy sami chcą opuścić szeregi Barcelony. Chodzi o Rafę i Semedo.
Tak czy inaczej patrzę z entuzjazmem w przyszłość, na tle innych wielkich klubów nasza sytuacja kadrowa jest bardzo dobra i stabilna.

0

@Stoiczkow Ci "najwięksi malkontenci" jak to nazwałeś nie krytykują transferu Griezmanna za jego umiejętności piłkarskie.

0

@Nano22 Jak napisałem na samym początku, ja osobiście nigdy nie darzyłem sympatią Francuza. Jednak niewątpliwie umiejętności ma ogromne i przyda się w ataku. Użyłem tego stwierdzenia, bo poziom narzekania jest często wręcz absurdalny.

0

@Stoiczkow No ale jego umiejętności czy wartość sportowa nie mają tu nic do rzeczy. Podobnie jak w przypadku Neymara.

0

@Nano22 W takim razie zgadzamy się co do oceny obu zawodników. Mi również nie podobało się zachowanie Neymara, tak jak nie podobało mi się zachowanie Antka rok temu. Sam pisałem o tym kilkukrotnie. Nie podobało mi się też wielokrotnie zachowanie Suareza zanim przyszedł do Barcelony, o czym też pisałem tutaj na stronie. Zaakceptowałem Urugwajczyka, zaakceptuję też i Francuza i mam nadzieję, że spisze się w Barcelonie. Pewnie nigdy nie staną się moimi ulubionymi zawodnikami, jednak póki będą dobrze grać będę szczęśliwy.
Rozumiem, że chodzi Ci o użycie sformułowania "najwięksi malkontenci". Uważam, że każdy ma prawo wyrażać swoje opinie, tak też druga strona ma prawo się z nimi nie zgadzać. Osobiście uważam, że na stronie jest zbyt dużo krytyki skierowanej w stronę klubu, często z zupełnie błahych powodów. Stąd takie, a nie inne sformułowanie. Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?