La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1107 Culés

0

Rosja wygrała z USA. Kurde ostatnio nasze polskie reprezentacje są "talizmanam", ale innych drużyn. 2016 Portugalia pokonała Polskę i później została mistrzem Europy, 22 czerwiec 2019 Hiszpania U21 demoluje naszych młodzików i zostaje mistrzem Europy U21, wczoraj Rosja pokonuje nas i na drugi dzień Rosjanie pokonuje USA w finale. Nie za dobre są te "statystyki" dla nas, chocoaz z drugiej strony jak przegrywać to z mistrzami, ale ta Rosja jednak boli i to bardzo, ale cóż było lepsi to trzeba przyznać i zasłużenie wygrali z nami.

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Dlaczego cię ta Rosja boli? Bo mnie nie! Będzie mniej tendencyjnych , rusofobicznych komentarzy sprzedajnych obecnej władzy dziennikarzy sportowych. Brawo Rosja!!!

2

@ptsd No może i nie potrzebnie to napisałem. Osobiście nic nie mam do Rosji jakby co. Nie czuje do nich nienawiści. Wygrana Rosjan z nami była w pełni zasłużona jak i całym turnieju:))

0

@Piotr,1985 przed mistrzostwami świata 2010 Polacy grali towarzysko z Hiszpanami, i też przegrali, bodajże 6:1

Ale... w maju/czerwcu Polska pokonała w towarzyskim meczu greków bodajże 1:0, co się później okazało? Grecy pod wodzą Rehhagela swoim topornym stylem gry wygrali na boiskach Portugalii ME.
Sensacja na miarę zwycięstwa Duńczyków z 1992 ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?